Як мелітопольські можновладці розширюють свій бізнес

Як мелітопольські можновладці розширюють свій бізнес

ПП «АБЗ» повідомляє про виробництво асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг на асфальтозмішувальній установці ДС-1683.

Асфальтобетонний завод номінальною продуктивністю 160 т/год.

Про це йдеться у повідомленні компанії про плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля, розміщеному в реєстрі ОВД Міністерства екології природних ресурсів України, 17 березня 2020 р.

Асфальтобетонні суміші різних типів виготовлятимуться на асфальтозмішувальній установці ДС-1683 (з додатково встановленими 4 бітумними ємностями) із використанням рідкого палива (ДТ) та мазуту номінальною продуктивністю 160 т/год. Асфальтобетонні суміші використовуються в дорожньому та інших видах будівництва.

Згідно із Земельним вісником України (кадастровий номер 2310700000:02:011:0062), площа земельної ділянки складає 0, 4000 га. Розмір річної плати за користування ділянкою: 3 414 368 грн. Строк користування ділянкою: 10 років.

Актуально: Нардеп Сергій Мінько піклується, аби мелітопольці сплачували за тепло вдвічі більше підконтрольній йому фірмі

Приватне підприємство «АБЗ» для здійснення своєї діяльності взяло в оренду асфальтобетонну установку ДС-1683, що розташована за адресою: місто Мелітополь, вулиця Шмідта, будинок 116/8. Саме тут зареєстроване підприємство ПП «ВІЗІТ-М».

Зазначимо, одним із засновників фірми є Сергій Колос. Як повідомляють «Наші гроші» партнерами Колоса по «Візіт-М» виступає колишній працівник фірми Сергія Мінька та невістка керівниці сімейної фірми Івана Федорова.

Далі буде…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі