Як нардепи від Запоріжжя з питанням тепла не могли розібратись під куполом Ради: голосування

Як нардепи від Запоріжжя з питанням тепла не могли розібратись під куполом Ради: голосування

Продовжуємо висвітлювати питання тарифів, та знайомити читачів з тим, яку роль зіграли у цьому народні обранці від Запорізького регіону.

У грудні 2019 Верховна Рада України прийняла законопроект № 2490-1, яким внесено зміни до Кодексу адміністративного судочинства України, щодо заборони громадянам оскаржувати у судовому порядку тарифи, які встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Як голосували депутати від Запоріжжя?

  • Підтримали таке рішення Народні депутати: Касай Г.О., Мельник П.В., Нікітіна М.В., Соха Р.В., Шевченко Є.В., Штепа С.С.;
  • Утримались: Кальцев В.Ф., Мінько С.А., Яцик Ю.Г.;
  • Не голосував: Пономарьов О.С.

Народний депутат Олександр Дубинський не погодився з внесеними змінами та підготував подання до Конституційного суду щодо скасування прийнятого закону, 4-5 лютого у Верховній Раді України було зібрано підписи народних депутатів, від Запорізького краю подання підписали: Касай Г.О., Мельник П.В., Мінько С.А.,  Шевченко Є.В., Яцик Ю.Г.

 

Як бачимо, у даному випадку не змінили своє рішення народні депутати  Мінько С.А. і  Яцик Ю.Г., які спочатку були проти законопроекту та підписали подання про його скасування. Народні обранці Касай Г.О., Мельник П.В. та Шевченко Є.В. у кінці грудня підтримали законопроект, а через півтора місяця, на початку лютого підписались під поданням щодо його скасування.

Нікітіна М.В., Соха Р.В. і Штепа С.С. підтримали законопроект, прийнятого рішення не змінили.

П’ять місяців нардепи перебувають під куполом Верховної Ради, але й досі не можуть визначитися зі своїм світоглядом: чи то дбати про виборців чи то голосувати за закони, як того вимагає політична партія.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі