Як підлаштовується запорізький бізнес під карантин

Як підлаштовується запорізький бізнес під карантин

Поки в Україні тривають карантинні заходи - бізнес намагається підлаштуватись під сьогоднішні реалії.

Так, українці отримують десятки рекламних повідомлень, як ті чи інші продукти або сервіси допоможуть їм захиститися від вірусу.

Закриті ресторани, торгові центри і кінотеатри, скасовані сотні подій і відправлені у відпустки працівники - через це підприємці мають проблеми. Втім, український бізнес це не лякає. Так, запорізька платформа знайшла вихід із ситуації.

Мені з собою

Попри карантин, деякі кафе і ресторани продовжують роботу, але готують їжу "з собою", яку можна забрати. Інші ресторани закрились, залишивши лише доставку. У такому режимі працюють і невеличкі кав'ярні, і такі гіганти як McDonalds - у форматі McDrive і доставки.

Безпека перш за все, провести приємно вечір закликає No.Comments.bar, для цього вони зроблять для вас чудовий коктейль і доставлять його прямо під ваші двері.

Побалувати себе під час карантину допоможе мережа книгарень "Є" - сервіс доставить книги прямо вам у руки онлайн.

Бути неперевершеною навіть "в ці дні" допоможе G.bar. Так, заклад пропонує своїм клієнтам перевірити свої почуття на відстані, а поки - доставка всіх засобів для догляду спеціально для вас.

Moodo.zp пропонує розфарбувати сірі будні яскравими фарбами, а точніше індивідуальними масками. Не маєте відповідного наряду під специфічний аксесуар - можете онлайн обрати свій look.

А ось Shambala_spice пропонує запасатись гарним настроєм, позитивною інформацією та корисними продуктами.

Автоцентр Toyota пропонує своїм клієнтам онлайн консультації.

"Нова пошта" з 18 березня скасовує плату за зберігання посилок клієнтів до кінця карантину.

Бум онлайн-тренінгів

"Якби карантин наздогнав Григорія Сковороду, він би продовжував навчатися. Гіппі зі Слобожанщини та сонячний філософ - все це про нього", - так рекламує свою онлайн-лекцію про Григорія Сковороду компанія INVERIA flow space.

Карантин відправив додому тисячі людей. І щоб не нудьгувати у чотирьох стінах, онлайн-сервіси пропонують людям багато всього.

Здається, тепер ми все можемо робити онлайн: дивитися оперу і слухати лекції, відправитися у віртуальні тури музеями, а ще вчитися.

Освітня платформа Prometheus і медична INgenius підготували курс, який розвінчує найпоширеніші міфи і надає інформацію про коронавірус.

Чимало сервісів додали у свою рекламу слова карантин. Наприклад, інтернет-магазин KNIGOVO пропонує зошити і підручники для карантину без нудьги.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі