"Якщо Президент України працюватиме впродовж десятиліть - він отримає змогу вести країну в одному напрямку",- Костянтин Бриль закликав народ підтримати Порошенка на майбутніх президентських виборах

'Якщо Президент України працюватиме впродовж десятиліть - він отримає змогу вести країну в одному напрямку',- Костянтин Бриль закликав народ підтримати Порошенка на майбутніх президентських виборах

Губернатор Запорізької області Костянтин Бриль на своїй сторінці в Фейсбуці закликав українців на майбутніх президентських виборах в Україні підтримати кандидатуру діючого Президента Петра Порошенка.

"Зміна політичного курсу веде до хаосу в країні. Я щиро впевнений: на майбутніх виборах в Україні ми маємо підтримати нинішнього Президента - Петра Олексійовича Порошенка. Адже під час війни Головнокомандувача не міняють! Ми маємо дати йому можливість завершити вже розпочате. Якщо Президент України працюватиме так само довго - впродовж десятиліть - він отримає змогу вести країну в одному напрямку",- пише Костянтин Бриль. 

З повним текстом можна ознайомитися тут

Губернатор апелював до позитивних змін у Республіці Білорусь: "Понад 20 років курсом Республіки Білорусь керує одна політсила й один Президент. І це має реальні позитивні наслідки.

Якщо Президент України працюватиме так само довго - впродовж десятиліть - він отримає змогу вести країну в одному напрямку. Не змінюючи курсу на відродження держави. Адже жоден з політиканів, що нині рвуться до влади не показав своєї готовності рухатись вже прорахованим та виваженим шляхом розвитку. Якщо народ України дасть можливість своєму Президентові вирости та відповідати за власні вчинки - ми дійсно побачимо як виросте Україна.",- зазначив голова Запорізької ОДА. 

Губернатор також повідомив, що під час Першого форуму регіонів України та Білорусі разом з керівниками чотирьох областей України було підписано кілька важливих документів - Меморандумів про взаємодопомогу. Напрацювання стосувались економічної, культурної та інвестиційної складових. 

Нагадаємо, 25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбувся Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн. Захід проводився під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Кожному українському регіону надавалася можливість презентувати економічний та інвестиційний потенціал і продукцію підприємств регіону, зацікавлених у виході на ринок Білорусі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі