Скандальна екс-помічниця Бриля залишилась у своєму кріслі при зміні губернатора

Скандальна екс-помічниця Бриля залишилась у своєму кріслі при зміні губернатора

Губернаторську помічницю навіть нагородили Міжнародною спортивною премією.

Юлію Савченко можна зустріти в приймальні новопризначеного губернатора області Віталія Туринка. Раніше вона була помічницею народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергія Валентирова. Саме він лобіював призначення Савченко на посаду помічниці губернатора.

Скандальна чиновниця залишилась на своїй посаді після зміни влади. 7 вересня Юлію Савченко нагородили Міжнародною спортивною премією «Золотий Мангуст» за видатні успіхи та досягнення у сфері фізичної культури та спорту. Помічниця губернатора не входить до числа спортсменів, тренерів та ветеранів спорту. Очевидно, її нагородили за меценатство. І це не дивно, адже фінансові можливості дозволяють чиновниці робити вклад у розвиток спорту.

Раніше ми аналізували електронну декларацію чиновниці за 2018 рік. Разом із чоловіком Юлія Савченко має неабиякі статки. Зокрема, подружжя вказало 10 мільйонів гривень готівкою, 10 тис м2 землі, діаманти, золото, гвинтівки, недешевий автомобіль та акції. Крім того, помічниця губернатора отримала кілька тисяч гривень субсидії від Управління соціального захисту населення Запорізької області. Досі відкритим залишається питання про джерело прибутку такої кількості майна при зарплатні посадовиці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі