За фактами протиправних дій екс-голови Ботієвської ОТГ Миколи Чубуклієва розпочато досудове слідство

За фактами протиправних дій екс-голови Ботієвської ОТГ Миколи Чубуклієва розпочато досудове слідство

Мелітопольська місцева прокуратура Запорізької області звернулася до районного відділу поліції з приводу можливого вчинення головою Ботієвської ОТГ Миколою Чубуклієвим та іншими посадовими особами сільради кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України – «Зловживання владою або службовим становищем».

Про це йдеться у відповіді прокуратури на заяву депутатів ради Ботієвської ОТГ Приазовського району щодо припинення повноважень голови Миколи Чубуклієва.

Здійснення досудового розслідування за вказаними у зверненні фактами доручено слідчим Слідчого відділу Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області.

Частина 1 статті 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем» передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, 18 вересня відбулася позачергова сесія Ботієвської сільської ради, під час якої рішенням ради достроково були припинені повноваження голови Ботієвської ОТГ Миколи Чубуклієва.

Участь в сесії брали 10 з 14 депутатів місцевої ради, які під час таємного голосування одноголосно підтримали відставку чиновника.

Підставою для дострокового припинення повноважень Миколи Чубуклієва стали непрозорість витрат і нераціональність використання бюджетних коштів, зловживання колишнім главою ОТГ своїми посадовими обов'язками і, як заявили депутати, узурпації влади в громаді.

Зазначимо, що на сьогодні Микола Чубуклієв рішення ради виконувати відмовляється і збирається оскаржувати його в судовому порядку.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі