Закон про імпічмент президента України: як голосували нардепи із Запоріжжя

Закон про імпічмент президента України: як голосували нардепи із Запоріжжя

Дехто подав голос "за", а дехто втримався від голосування взагалі.

Верховна Рада України IX скликання схвалила у цілому законопроект №1012, який регламентує механізм імпічменту президента України. 270 депутатів віддали свої голоси "за", 24 були "проти", 62 утрималися, а ще 51 особа з різних причин не голосувала, свідчать результати поіменного голосування.

Цікаво, а як проголосували запорізькі нардепи?

"Слуга народу": усі члені партії із Запоріжжя – Артем Кунаєв і Михайло Крячко, які йшли за списком партії, а також мажоритарники Сергій Штепа, Роман Соха, Марина Нікітіна, Юлія Яцик, Геннадій Касай,  Євген Шевченко, та Павло Мельник підтримали ініціативу партії.

Позафракційні: ексмер Мелітополю Сергій Мінько, член депутатської групи "За майбутнє", теж підтримав ініціативу.

"Опозиційна платформа – За життя": Олександр Пономарьов та Сергій Кальцев, як і вся фракція ОПЗЖ, від голосування утрималися.

Нагадаємо, у вівторок, 10 вересня, Верховна Рада за основу і в цілому прийняла законопроект "Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)" , який передбачає, що усунути президента від посади в порядку імпічменту Верховна Рада може виключно у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину за наявності рішення конституційної більшості депутатів. Прийняття закону не обійшлося без скандалів – так, парламентській монобільшості закидають численні порушення регламенту Ради та Конституції під час розгляду та голосування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі