Замість війни з корупцією очільниця ОДА оголосила війну дешевим джинсам

Замість війни з корупцією очільниця ОДА оголосила війну дешевим джинсам

Дотримання дрес-коду в ОДА бачиться важливішим за боротьбу з корупцією

Тимчасово виконуюча обов'язки голови Запорізької облдержадміністрації Елла Слепян запроваджує в ОДА свої правила - введено дрес-код.

З 17 липня, згідно її розпорядження, до будівлі Запорізької облдержадміністрації не будуть пускати у джинсах – тільки у діловому стилі. Важливо наголосити, що розпорядження стосується як чиновників та працівників ОДА, так і відвідувачів будівлі. 

Про це "Фактам Запоріжжя" стало відомо з власних джерел в ОДА.

Вочевидь, пані Слепян вважає, що головна проблема у Запорізькій області – це невідповідний зовнішній вигляд відвідувачів установи.

Ми вже писали, що деякі дії Слепян викликають питання. Замість того, щоб звільняти посадовців-корупціонерів, які дискредитують своїми діями як облдержадміністрацію, так і усю владну вертикаль в регіоні, Слепян заявляє про "питання" щодо діяльності Фонду сприяння обороні Запорізької області (до якого у правоохоронців питань нема), та впроваджує в ОДА дрес-код.

Мабуть, тепер не чисті на руку посадовці ЗОДА будуть розкрадати бюджет, апелюючи, що через наказ Слепян їм не вистачає коштів на костюми від Армані та Діора, щоб хоча б на роботу в ОДА пустили.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі