Запитання до новопризначеного губернатора Запорізької області

Запитання до новопризначеного губернатора Запорізької області

Новопризначений губернатор Запорізької області ще тільки планує освоюватись в новому кріслі. Втім, запорізька громадськість вже намагається створити ком'юніті з Віталієм Боговіним, вказуючи на дефективні місця в регіоні.

Оскільки всі ми вчимося демократії, викоріняючи нафталін з адмінбудівель,  журналісти видання «Факти Запоріжжя» підготували для голови Запорізької області перелік запитань, які б дали зрозуміти представникам політикуму, медіа та пересічним мешканцям перспективи розвитку регіону.

Віталій Вікторович - український аграрій. Співвласник групи компаній BKW Group, в яку входять 16 юридичних осіб та понад 1800 робітників. Пройшов трудовий шлях від бригадира до найманого директора агрофірми, 3 2006 р. – започаткував власну компанію.

  1. Ви маєте стратегію розвитку Запорізької області? Якщо так, то надайте, будь ласка, перелік конкретних заходів та запланований термін їх реалізації;
  2. Чи плануєте Ви щотижня оприлюднювати плани роботи ЗОДА та звітувати про їх виконання?
  3. Ваша команда однодумців-професіоналів, яку прагнете залучити до роботи в ЗОДА – хто вона? Надайте перелік цих осіб та прогнозований термін їх призначення на посади.
  4. Кого з чинних заступників голови ЗОДА Ви плануєте залишити на займаних посадах, а кого звільнити та в який термін?
  5. За якими  критеріями ви обиратимете собі радників?
  6. Які пріоритетні напрямки в регіоні для вас в пріоритеті?
  7. Один з обов'язків керівника області - турбота про підйом економіки регіону, залучення інвестицій. Для Запоріжжя це вкрай важливо - майже всі підприємства «лежать», безробіття набуло загрозливих розмірів, а заборгованість із зарплатні перевищила річний бюджет міста. Як Ви збираєтеся розв'язувати цю задачу?

Мешканці Запорізької області мають право знати про перспективи розвитку їх регіону. Пропонуємо Віталію Вікторовичу відповісти на питання у будь-який зручний спосіб: письмово або під час інтерв’ю.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі