Запоріжани у Києві вимагали від президента Зеленського захисту та справедливості

Запоріжани у Києві вимагали від президента Зеленського захисту та справедливості

Мешканці Запорізької області вимагають від президента боротьби із земельним рейдерством, бездіяльністю правоохоронців та псевдоактивістами

22 серпня у Києві мешканці Запорізької області мітінгували під Офісом Президента України; основними вимогами запоріжан було звернути увагу на ситуацію в Запорізькій області, нарешті призначити до області голову ОДА та припинити бездіяльність правоохоронців.

Як повідомляє "Комсомольска правда в Україні", люди вимагають від президента нарешті покласти край земельному рейдерству в області, яке в області розгорнулося під прикриттям "слуг народу", та блокуванню роботи органів місцевого самоврядування, бо багато кому з обличчь при владі дуже не подобається реформа децентралізації. Окрім того, заявляють місцеві мешканці, становище у Запорізькій області активно дестабілізується за допомогою дільності різних груп псевдоактивістів. Правоохоронні органи замість діяти склали руки та мовчки за цим спостерігають, оскільки зміна їхнього керівництва замість полегшення навпаки, ускладнила боротьбу з криміналом в області.

Також протестуючі вимагають нарешті призначити в область голову державної адміністрації – представника президента на місці.

На мітингу зібралися сотні мешканців Чернігівської, Більмакського, Пологівського, Бердянського районів та міста Бердянська Запорізької області. На завершення мітингу запоріжани передали до Офісу президента офіційне колективне завернення, під яким зібрано понад 4,7 тисяч підписів жителів різних районів Запорізької області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі