Запоріжці висловили своє ставлення до реформи медицини (відеоопитування)

Запоріжці висловили своє ставлення до реформи медицини (відеоопитування)

Реформи в Україні викликають певні нарікання, та попри це вони впроваджені, а зі змінами вже стикнувся кожен з нас. Інакшою в країні стала і медицина.

Медична реформа передбачає багато нововведень, однією з таких стала кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Згідно з програмою, кожен українець має обрати свого терапевта, педіатра чи сімейного лікаря й підписати з ним договір про співпрацю.

Наразі більша частина населення України вже обрала свого лікаря й підписала з ним декларацію. Згідно зі статистикою, найбільш активними виявилися мешканці Полтавської, Житомирської, Чернігівської, Луганської областей. 

Як ситуація складається у Запоріжжі, та що мешканці міста думать про реформування медицини, дізнавався наш кореспондент.

Зазначимо, влада вважає, що у такий спосіб вдасться вирішити до 90% проблем з хворими. Адже за кожною сім'єю буде закріплений конкретний лікар. Спеціаліст буде знати історію хвороби, її перебіг, системно буде вести свого пацієнта.

Такі зміни, також, значно покращили фінансове становище сімейних лікарів, адже ті отримують гроші за кількість пацієнтів. Зарплатня таких спеціалістів в середньому складає 18 - 23 тис. гривень. Якщо ви ще не обрали свого лікаря і не знаєте, з чого почати, про це можна дізнатися тут. 

Декларацію з лікарем можна оформити і у приватному медзакладі. До реформи приєднались понад 60 приватних клінік та близько 40 лікарів-ФОП. Заклади, які доєдналися до реформи, отримали не значну фінансову підтримку від держави. За минулий місяць виплата від Нацслужби склала 800 млн грн.

Дивіться також:

Що пасажири та водії думають про рівень перевезень в громадському транспорті (відеоопитування)

Что запорожцы думают о мэре и его команде? (видеоопрос)

Парку Перемоги хочуть надати статус пам'ятки садово-паркового мистецтва: що про це думають запоріжці (відеоопитування)

Как чиновники друг-другу палки в колеса вставляют: ГП никак не начнет ремонт автодорог из-за жалоб оппонентов

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі