Запорізька депутатка пояснила обрання свого чоловіка помічником

Запорізька депутатка пояснила обрання свого чоловіка помічником

Марина Нікітіна наголосила на тому, що родинні зв’язки тут не до чого.

Народна депутатка Марина Нікітіна обрала помічником свого чоловіка. Чиновниця прокоментувала свій вибір, посилаючись на низьку зарплатню нового «члена команди».

Так, на офіційній сторінці Нікітіної на сайті ВР вказано, що помічником пані депутатки від партії "Слуга народу" є Олександр Нікітін. Жінка не акцентує увагу на тому, що помічник є її чоловіком, називаючи його «членом команди».

Чиновниця прокоментувала свій вибір. За її словами, Олександр став помічником не через родинні зв’язки, а через знання округу та налагоджену комунікацію з активістами та громадськістю. Але головною причиною вибору чиновниці стала низька зарплатня помічника. Марина Нікітіна повідомила, що за 17 тисяч гривень, розділених порівну між двома помічниками, у Києві ніхто не погодиться працювати. Народна депутатка зазначила, що члени її команди не користуються службовим транспортом, передаючи відшкодування за проїзд у благодійні фонди.

Також Марина Нікітіна наголосила, що, за столичними мірками, кандидати на посаду помічника депутата просять заробітну плату від 1000 до 3000 доларів. Про це повідомляє видання «Zanoza».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі