Запорізькі депутати просять президента заборонити рух вантажівок через Запоріжжя

Запорізькі депутати просять президента заборонити рух вантажівок через Запоріжжя

Габаритні вантажівки знищують місцеві дороги, через що бюджет зазнає значних збитків.

Під час 43-ї сесії Запорізької міської ради депутати погодили звернення до президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради та Уряду, яке стосується зміни маршрутів великовагового та габаритного транспорту через Запоріжжя.

Керівників держави просять внести зміни до маршрутного орієнтування вантажівок, аби вони об’їжджали Запоріжжя. Для цього планується використовувати дорогу М-18 "Харків – Сімферополь – Алушта-Ялта", яка дозволить вантажному транспорту пересуватися без в'їзду до міста. Справа в тому, що надмірний потік вантажівок вщент знищує місцеві дороги, через що бюджет зазнає значних збитків, оскільки дороги потребують постійного ремонту.

Нагадаємо, великоваговий транспорт став справжнім кошмаром для доріг Запорізької області та міста; зокрема, вантажівки зруйнували дороги з Бердянська та майже вивели з ладу автопереїзд через ДніпроГЕС та Преображенські мости у Запоріжжі. Через це 17 вересня на нараді за участю фахівців Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації  та Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області прийняли рішення створити систему спеціальних майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю, які буде розміщено на автодорогах загального користування державного та місцевого значення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі