Запорізький аеропорт вже майже добудували: фото з місця подій

Будівництво нового терміналу аеропорту у Запоріжжі перебуває на завершальній стадії. Про це повідомляють "Факти Запоріжжя". 

Задля будівництва даного терміналу, на минулій сесії депутати міськради були вимушені проголосувати за здачу стадіону «Славутич-Арена» під заставу банку. Річ у тому, що на завершення робіт місту не вистачало коштів. Тож мерія ініціювала проект рішення з отримання чергового траншу у 5 млн. доларів США.
Трохи раніше для будівництва нового терміналу був наданий кредит на 10 млн. доларів від «Укргазбанку», з якого половину місто отримує під місцеві гарантії, а другу половину - шляхом надання майна під заставу.

Загальна проектно-кошторисна вартість будівництва нового терміналу Запорізького аеропорту визначалась у 543 159, 313 грн., у тому числі: будівельні роботи – 207 214, 360 грн.; устаткування, меблі та інвентар – 234 944,387 грн.; інші витрати – 101 000,566 грн.

За результатами проведених відкритих торгів укладено договір підряду від 14.11.2017 No 73 на “Будівництво пасажирського терміналу та обслуговуючих споруд КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” на вул. Блакитна, 4 у Шевченківському районі м. Запоріжжя” з ТОВ “Альтіс-Констракшн”.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі