Запорізьким нардепом зайнялося НАБУ

Запорізьким нардепом зайнялося НАБУ

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) на початку січня 2019 року розпочали перевірку за фактами неправомірних дій народного депутата України Вадима Кривохатька.

Із власних джерел виданню «Факти Запоріжжя» стало відомо, що слідство розпочате за зверненням голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Генеральної прокуратури України.

У разі встановлення ознак вчинення кримінального правопорушення нардепом Кривохатьком, відповідні відомості буде внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  

Нагадаємо, за даними ЗМІ, проти нардепа Кривохатька та його найближчого оточення на сьогодні порушено понад десять кримінальних проваджень.

Також наприкінці грудня 2018 року про готовність судитися із нардепом через наклеп заявив голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль. Зазначимо, що конфлікт очільника області із одіозним нардепом давно вийшов у публічну площину та супроводжується обопільними звинуваченнями та гучними скандалами.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі