Запорізький чиновник готовий піти з посади після скандалу з сексистською публікацією

Запорізький чиновник готовий піти з посади після скандалу з сексистською публікацією

Марченко запевнив, що не хотів "когось зачіпати" своїм дописом у соцмережах

Заступник голови Запорізької обласної ради Запоріжжя Владислав Марченко, який нещодавно спровокував у соціальних мережах скандал та флешмоб #забулазапитатьумарченка своїм дописом про те, як має вдягатися й поводитися жінка, заявив, що готовий піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради, якщо це підтримають депутати, передає "Радіо Свобода".

"Запорізька обласна рада – це колегіальний орган. 84 депутати, які обрані від народу, вирішують всі питання функціонування. Я за посаду не тримаюсь. Якщо депутати мають кандидатуру, яка більш відповідна або була більш комфортна для громадськості, то нехай вносять пропозиції і голосують», – розповів Марченко.

Посадовець також пояснив причину виникнення скандальної публікації про "повій та королев" – за його версією, до створення допису його підштовхнув "зовнішній вигляд відвідувачки спортзалу", де він тренується. Марченко підкреслив, що його допис спрямований, у першу чергу, проти "вульгарщини", яку треба відрізняти від "сексуальності".

"Можливо це грубо там сказано. Якщо це когось сильно зачіпає, прошу мене вибачити», – додав посадовець.

Нагадаємо, що 26 липня заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко на своїй сторінці в Фейсбук зробив публікацію про те, як правильно вдягатися жінкам й розкритикував представниць жіночої статі за відверті знімки в соцмережах. Пізніше він видалив допис, але вже запізно – його дії спровокували у соцмережах масштабний флешмоб #забулазапитатьумарченка, у рамках якого жінки постили фотографії у купальниках, шортах та мініспідницях, супроводжуючи їх відповідним хештегом.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі