Запорізький підприємець, який спаплюжив фасад будівлі, понесе покарання

Запорізький підприємець, який спаплюжив фасад будівлі, понесе покарання

Інспекція з благоустрою Запорізької міської ради відреагувала на інцидент щодо розмальованої стіни будівлі,у білий колір, одним із підприємці міста. Повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

Як йдеться у повідомлені, фахівці інспекції, підчас чергового рейду побачили суттєві зміни в архітектурі будівлі, хоча ряд місцевих ЗМІ та запоріжани активно обговорюють даний витвір.

Зазначається, що орендар самовільно перефарбував перший поверх будівлі. На порушника складено протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже відповідно до наказу міністерства культури № 1053 від 27 листопада 2014 року, будинок 192 по проспекту Соборному занесений до державного реєстру нерухомих пам’яток архітектури та містобудування місцевого значення.

Відповідно відповідні роботи на об’єктах культурної спадщини мають бути погоджені з органами місцевого самоврядування, органами архітектури та містобудування, а також охорони культурної спадщини. Тому підприємцю потрібно повернути все до первозданного вигляду.

Нагадаємо, містян вразив новий архітектурний шедевр, на головному проспекті міста, та жартують, використовуючи фразу з фільму «12 стільців» -  «У вас вся стіна біла!»

 

 

Коментарі