Запорізький посадовець спровокував ще один флешмоб проти сексизму – тепер з боку чоловіків

Запорізький посадовець спровокував ще один флешмоб проти сексизму – тепер з боку чоловіків

Тепер скандальний чиновник образив чоловіків

Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, який нещодавно відзначився резонансною публікацією про те, як, на його думку, має вдягатися "справжня жінка", що спровокувало у соціальних мережах скандал та флешмоб #забулазапитатьумарченка, встиг наступити на ті ж самі граблі, але вже з боку чоловіків – у інтерв'ю 061 він назвав їх "примітивними створіннями" та "світлофорами без жовтого світла".

“Жінка – це дуже складний механізм, я б так сказав, інтелект. Чоловік – це ... Я зізнаюся чесно, чоловік – це досить примітивне створення в цих питаннях. Якщо говорити алегорією, це світлофор, у якого навіть немає жовтого кольору. Є зелений і червоний", – заявив Марченко, коментуючи інформаційному порталу свій скандальний допис щодо жінок.

Звісно, що така фраза зовсім не втихомирила обурення жінок, вона ще й викликала образу у чоловіків, яких порівняли із "примітивними створіннями". Відразу ж з'явилася ідея відповідного флешмобу для чоловіків – #самтисвітлофор.

Нагадаємо, що 26 липня заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко на своїй сторінці в Фейсбук зробив публікацію про те, як правильно вдягатися жінкам й розкритикував представниць жіночої статі за відверті знімки в соцмережах. Пізніше він видалив допис, але вже запізно – його дії спровокували у соцмережах масштабний флешмоб #забулазапитатьумарченка, у рамках якого жінки постили фотографії у купальниках, шортах та мініспідницях, супроводжуючи їх відповідним хештегом.

Пізніше Марченко, коментуючи свій допис, заявив, що готовий піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради, якщо це підтримають депутати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі