Запорізький рибпатруль вихідними незаконно «трясе» місцевих підприємців (Відео)

Запорізький рибпатруль вихідними незаконно «трясе» місцевих підприємців (Відео)

До редакції «Факти Запоріжжя» надійшла інформація та відеоматеріали, на яких зафіксоване скоєння кримінального правопорушення посадовими особами Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області. 

За даними джерел, на відео зафіксований факт того, як заступником начальника управління – начальника відділу охорони водних біоресурсів Рибоохоронний патруль Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області Старуновим Сергієм Олександровичем за співучасті головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Солодким Олександром Валерійовичем вчиняється кримінального правопорушення за ст.365 КК України – «Перевищення влади або службових повноважень». А саме – незаконне здійснення заходів державного нагляду (контролю) стосовно суб’єкта господарювання ТОВ «Затока» у вихідний день, в неділю 23 червня 2019 року.

З відеоматеріалів видно, що посадовці Держрибагентства поводяться доволі самовпевнено, а перевірку здійснюють не за офіційними документами, а по рукописним аркушам. З якою метою – залишається лише здогадуватися. 

Видання вже неодноразово повідомляло про порушення законодавства з боку працівників та керівництва обласного Управління Державного агентства рибного господарства. Зокрема про те, що, керівник Управління «Рибоохоронний патруль» Дмитро Чайка використовує владні повноваження для узурпації галузі, незаконного збагачення та «кришування» браконьєрства на підконтрольних водоймах Запоріжжя. 

Нагадаємо також, що Дмитро Чайка отримав посаду голови Управління завдяки товариським стосункам матері із колишнім головою Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля. Тож, можна припустити, що правове свавілля та корупційні схеми Дмитра Чайки на посаді відбувалися та тривають не без відома екс-голови регіону та з мовчазної згоди безпосереднього керівника Чайки – голови Держрибагентства України Ярослава Бєлова.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі