Запорізький "Слуга народу" Євген Шевченко виступив проти активістів

Запорізький 'Слуга народу' Євген Шевченко виступив проти активістів

Вже вдруге запорізький депутат від партії "Слуга народу" Євген Шевченко спричинив гучний скандал. На цей раз перейшов до погроз кримінальним кодексом України на адресу активістів.

В мережі Фейсбук розгорілася перепалка між обранцем та небайдужими активістами, через пост в соціальній мережі відомої української журналістки Яніни Соколової, яка напередодні відвідала свою "малу" Батьківщину, задля виступу на "Форумі лідерів думок", що проходив 2 листопада в Козак палаці. Журналістка акцентувала на тому, в якому середовищі вона зростала та якою людиною стала. Також мовила про національну свідомість, закликаючи земляків виховувати у своїх дітях справжніх українців. 

Народному депутату допис не сподобався та назвав Яніну “свідоміткою", а далі почав розвивати тему про якесь єднання, якому журналістка не сприяє.

Нагадаємо, що нещодавно, Євген Шевченко вже був в центрі скандалу. Нардеп в прямому ефірі на російському телеканалі обговорював "Форумулу Штанмаєра" та Україну загалом. Шевченко пообіцяв, що влада розбереться з тими українцями, які не сприймають капітуляцію через “Формулу Штайнмайєра”. А коли зрозумів, що опинився в не зручному становищі, повідомив що російські журналісти його підставили, а українські ввели в оману українців.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі