Заступник обласного прокурора Запоріжжя виграв суд у ДБР через Луценка та Романова

Заступник обласного прокурора Запоріжжя виграв суд у ДБР через Луценка та Романова

Петро Чорний намагається змусити ДБР розслідувати дії екс-генпрокурора та колишнього обласного прокурора Запоріжжя.

Заступник обласного прокурора Запоріжжя Петро Чорний, якого нещодавно поновили на посаді наказом нового генерального прокурора України Руслана Рябошапки після довгих судових битв, може зарахувати собі в актив ще одну перемогу.

Як повідомляє портал "Вся Влада" із посиланням на власні джерела, Шевченкіський районний суд Києва задовольнив позов Чорного та зобов'язав Державне бюро розслідувань внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію щодо правопорушень екс-генпрокурора Юрія Луценка та колишнього обласного прокурора Запоріжжя Валерія Романова.

Чорний звертався до ДБР із вимогою провести розслідування дій Луценка та Романова, завдяки яким він у 2017 році втратив свою посаду – на його думку, дії вищезазначених осіб підпадають під статті 172 та 382 КК України, тобто, грубе порушення трудового законодавства та невиконання судового рішення. Однак в ДБР відмовили Чорному у занесенні цих відомостей до ЄРДР. Та наразі заступник прокурора зобов'язав Бюро зробити це за допомогою судового рішення.

Нагадаємо, 6 вересня перший заступник голови Офісу президента України Сергій Трофімов під час представлення нового очільника Запорізької області Віталія Туринка повідомив про те, що прокурор Романов написав заяву про звільнення. 9 вересня генеральний прокурор України Руслан Рябошапка задовольнив заяву Романова. Замість Романова обласну прокуратуру очолив (можливо, що тимчасово) його перший заступник Василь Карман, який має дуже цікаву репутацію.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі