Заступників мера Запоріжжя хочуть "послати" у відставку: коментар депутата

Заступників мера Запоріжжя хочуть 'послати' у відставку: коментар депутата

29 січня в кулуарах Запорізької міськради, на черговій сесії, знову спробують проголосувати за звільнення заступників міського голови Анатолія Пустоварова та Сергія Мішка. 

Про це йдеться у проєктах рішень, які опубліковані на сайті міськради.

Ці два проєкти щодо звільнення заступників міського голови подав депутат міськради від "Батьківщини" Віталій Рябцев. Як йдеться у пояснювальних записках до документів обидва заступники були фігурантами корупційних скандалів.

Так, у пояснювальній записці до проєкту звільнення Пустоварова зазначається, що посадовець не приділяє належної уваги сфері охорони здоров’я, яка входить до його компетенції. Як приклад, автор подання наводить ситуацію з «Міською клінічною лікарнею екстреної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя» в якій "окрім питань реорганізації ще є питання стосовно «Схеми» тіньового заробітку головного лікаря установи".

Автор проєкту рішень наводить аргументи стосовно Сергія Мішка, підставою до звільнення є можливі махінації із землею. Автор проєкту рішення вважає, що через діяльність Мішка бюджет міста міг втратити 80 мільйонів гривень.

"З 2016 по 2019 рік шляхом процедури викупу земельних ділянок, було проведено близько 60 ділянок землі, що призвело до недоотримання грошових коштів до місцевого бюджету та завдало збитків міському бюджету в розмірі близько 80 млн грн", – йдеться у пояснювальній записці.

Журналісти звернулись до ініціатора проєкту депутата Віталія Рябцева. Він констатує, що наразі голосів назбирати для відставки посадовців нереально, втім є надії:

"Поки голосів не вистачає. Але це не привід опускати руки. Сьогоднішні обшуки СБУ в аеропорту зайвий тому доказ", - повідомляє пан Рябцев.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, 27 листопада у Запорізькій міській раді підіймалося питання стосовно відставки Анатолія Пустоварова з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі