Заступниця губернатора задекларувала півмільйона гривень, тисячі доларів, квартиру та автівку

Заступниця губернатора задекларувала півмільйона гривень, тисячі доларів, квартиру та автівку

«Вишенька на торті»: ми вже вивчили й опрацювали майже всі свіжі щорічні декларації запорізьких посадовців. Та, чесно кажучи, ми навмисно затягали з опрацюванням е-декларації першої заступниці губернатора Запорізької області, пані Елли Слепан, бо хотіли залишити її наостанок. 

Чому, спитаєте ви, а тому, що її персоналія у запоріжців має наразі викликати підвищену цікавість, адже саме Елла Валеріївна ймовірно буде призначена виконуючою обов'язки губернатора Запорізької області, після того, як Костянтин Іванович Бриль залишить посаду. Про це ми докладніше писали тут

Орієнтовно, після інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського, яка відбудеться вже через декілька днів, у понеділок, 20 травня, усі очільники обласних державних адміністрацій України напишуть заяви про складання повноважень. Як тільки Володимир Зеленський прийме присягу, він має право всіх губернаторів звільнити з посад, адже їх у свій час назначав Порошенко.

До слова, всі заступники залишаються в кріслах до вступу на посаду нового губернатора. 

А тепер давайте перейдемо до е-декларації за 2018 рік.

Зареєстрована Слепян у Запоріжжі.

З житла має лише одну однісіньку квартиру, площею 68,38 квадрата, яку чиновниця придбала собі ще у листопаді 1997 року. Вартість не зазначає. Пересувається заступниця на HONDA CR-V 2008 року випуску. Автівку собі придбала у жовтні 2008 року, хоча за скільки - не пише, хоча цю графу посадовці повинні заповнювати.

Ані цінних паперів, ані корпоративних прав , ані нематеріальних активів Слепян не має.Переходимо до готівки та прибутків.

У 2018 році отримала 7418 грн. процентів, а от на посаді зама губернатора в ЗОДА політикані вдалося заробити аж 480 996 грн. це по 40 тисяч на місяць. Більше ніяких заробітків не вказує. А от у готівці Слепян зберігає чималі суми, декларує 510 000 грн та 9 000 у доларових банкнотах (це 250 000 гривнями).На минулій посаді заробляла значно менше, 150 346 грн.

Варто зазначити, першим заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян працює з грудня 2017 року, куди прийшла з посади заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області. 

За спеціальністю економіст. Освіта: повна вища, закінчила Запорізький державний університет (математик, викладач) й Запорізьку державну інженерну академію (економіка підприємства). З 1993 року працює у політиці: в мерії, Запорізькій ОДА, у місцевій фіскальній службі.

Нагадаємо, Елла Валеріївна змінила на посту Дмитра Давтяна, який пропрацював першим заступником губернатора півтора року. Після цього він поїхав шукати удачу до Києва, на запрошення команди Віталія Кличка.

Вакантне місце пустувало недовго.

За наявною інформацією, призначенням Елли Слепян в ОДА сприяв народний депутат України від «Волі народу» Володимир Бандуров. Отож, попри багаторічний досвід у сфері економіки та фінансів, які стали в пригоді в Запорізькій ОДА, Еллу Валеріївну вважати повною мірою «людиною» Костянтина Бриля не можна.

Не пропустіть:

До Запоріжжя прикута увага Путіна, тому важливий кожен крок – інтерв'ю з губернатором Запорізької області Костянтином Брилем 

Готівка, автівки, будинки: е-декларація одного з найбагатших депутатів Запорізької облради

Ювелірні вироби, шуби та водний транспорт: депутат Запорізької облради задекларував своє майно

Декларація Сергія Кальцева: позичив майже 4 мільйони доларів та пів мільйона євро

Десятки паїв, будинки, люксові автівки і тисячі доларів готівкою: е-декларація запорізького депутата-мільйонера

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі