Завершити реконструкцію мосту та відновити дорожнє покриття: як Зеленський у Запоріжжі сварив місцеву владу

Завершити реконструкцію мосту та відновити дорожнє покриття: як Зеленський у Запоріжжі сварив місцеву владу

Сьогодні, 18 липня, до Запоріжжя з робочим візитом завітав президент України Володимир Зеленський. 

Президент у Запоріжжі влаштував справжній "розбір польотів" міській владі та керівництву області. Сварив і за недобудовані мости через Дніпро, і за затьмарену кількість агітаційних плакатів по всьому місту, і за транспортний колапс на ДніпроГЕСі. 

Зеленського супроводжували міський голова Володимир Буряк, який відзвітував перед президентом щодо стану греблі, керівництво компанії "Укргідроенерго", на балансі якої знаходиться ДніпроГЕС, виконуюча обов'язки очільника обласної держадміністрації Елла Слепян, головний прокурор Запорізької області Валерій Романов та інші.  

Так, Президент Зеленський ознайомився з перебігом ремонтних робіт на автомобільному переході через греблю ДніпроГЕС й закликав місцеву владу до 15 жовтня завершити ремонтні роботи на автомобільному переході через греблю.

Під час спілкування з Гарантом гендиректор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота наголосив, що для повноцінного ремонту деформаційних швів мосту треба перекрити дорожній рух. За його словами, для цього потрібен дозвіл міської ради. 

З огляду на це, президент поставив завдання, щоб до 15 жовтня було завершено реконструкцію мосту та відновлено дорожнє покриття.

«Ми приїдемо 15 жовтня й перевіримо. Домовилися?» – повідомив Зеленський.

Зазначимо, замовником робіт з ремонту автомобільного переходу є ПрАТ «Укргідроенерго», виконавці – ПАТ «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж» та ТОВ «Інтехбуд». 

фото: president.gov.ua

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі