Збірна України з футболу здобула перемогу в матчі з Естонією

Збірна України з футболу на своєму полі в Запоріжжі на «Славутич - Арені» з рахунком 1: 0 на останніх хвилинах увірвала перемогу над командою Естонії в контрольному поєдинку.

Матч традиційно розпочався з виконання національного гімну разом з українською співачкою Гайтаною. Під час виконання, трибуни стали синьо-жовтими від державних стягів, які підіймали вболівальники.

Матч був дуже напруженим, наша збірна контролювала гру і впевнено володіла м'ячем. Українці провели кілька атак і дальніх ударів, але гол забити не вдавалося до самого закінчення матчу.

На 90 + 2 хвилині м'яч після удару Безуса зі штрафного зрикошетив від Зеньова і влетів в дальній кут. Таким чином прилетів «гол» у ворота Естонської команди. Гра закінчилась з рахунком 1:0

Капітана української збірної окремо виділив фанатський сектор. Ультрас підготували кілька перфомансів: розгорнули величезний прапор України, вивісили банера на підтримку українських військових. Також фанати кілька разів співали відому "кричалку" харківських фанатів про Путіна. Під кінець поєдинку на фан-секторі запалили фаєри.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі