Зеленський провів телефонні переговори з Меркель про Донбас

Зеленський провів телефонні переговори з Меркель про Донбас

Також Зеленський і Меркель наголосили на необхідності досягнення найближчим часом прогресу у звільненні українських заручників і політичних в'язнів

У вівторок, 16 липня, президент України Володимир Зеленський і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову, в ході якої обговорили подальші кроки щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Офісу глави держави.

Сторони позитивно відзначили результати недавньої зустрічі дипломатичних радників у Нормандські форматі в Парижі, яка повинна дати поштовх роботі Тристоронньої контактної групи.

Також Зеленський і Меркель наголосили на необхідності досягнення найближчим часом прогресу у звільненні українських заручників і політичних в'язнів, а також в завершенні процесу розведення сил і засобів у Станиці Луганській, зокрема шляхом демонтажу фортифікаційних споруд і проведення розмінування.

Також вони обговорили питання подальшого забезпечення транзиту газу по території України, і приділили окрему увагу обговоренню перспективи реалізації двосторонніх інвестиційних проектів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі