Президент Зеленський відвідав ДніпроГЕС (фото та відео)

Президент Зеленський відвідав ДніпроГЕС (фото та відео)

Президент України Володимир Зеленський у рамках робочого візиту до Запоріжжя прибув на греблю ДніпроГЕСу у супроводі представників міської влади та журналістів.

Президент прибув на ДніпроГЕС близко о пів на четверту. Люди зустрічали українського лідера оплесками, привітніми криками та повітряними кульками. Зеленського супроводжували міський голова Володимир Буряк, який відзвітував перед президентом щодо стану греблі, керівництво компанії "Укргідроенерго", на балансі якої знаходиться гребля, та виконуюча обов'язки очільника обласної держадміністрації Елла Слепян.

Про це  повідомляє корреспондент "Фактів Запоріжжя" з місця подій.

Пан Зеленський був не дуже вдоволений станом ДніпроГЕСу.

Керівництво "Укргідроенерго" заявило, що на повний ремонт греблі потрібно два роки, впродовж яких греблю буде перекрито для руху. Це може спричинити транспортний колапс для міста, оскільки мости ще не добудовано. У відповідь президент наказав завершити ремонт ДніпроГЕСу до жовтня цього року.

Далі президент близько 15 хвилин поспілкувався з журналістами і поїхав на недобудовані мости. Відразу після іхнього відвідування Зеленський покине Запоріжжя.

фото: "Факти Запоріжжя"

фото: "Факти Запоріжжя"

Нагадаємо, ми писали, що президент під час робочого візиту до Запоріжжя відвідає мости, які вже 15 років стоять недобудованими, та греблю ДніпроГЕСу, де автомобільна дорога знаходиться у аварійному стані. У зв'язку з візитом президента влада прибрала "стихійну" торгівлю з проспекту Металургів та кілька десятків агітаційних білбордів з Набережної; також комунальники прибрали на греблі ДніпроГЕСу, а запорізькі заводи припинили диміти.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі