Зменшити фінансування медиків та вчителів: останні розпорядження голови Запорізької обладміністрації

Зменшити фінансування медиків та вчителів: останні розпорядження голови Запорізької обладміністрації

18 травня Віталій Туринок збільшив видатки на забезпечення діяльності місцевих державних адміністрацій області на 2020 рік на 8,5 мільйонів, а 20 травня урізав фінансування освіти на 53,7 мільйона.

Як ми повідомляли 20 травня на засідання Уряду було погоджено звільнення Віталія Туринка з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Учора на офіційному сайті Запорізької ОДА було оприлюднено два останніх розпорядження, підписаних Віталієм Туринком.

Обидва розпорядження стосуються зменшення фінансування освітніх програм. Так, розпорядженням № 194 «Про зменшення обсягу субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» на 2020 рік» урізано фінансування програми «Спроможна школа для кращих результатів» на 40 мільйонів гривень.

Розпорядженням № 195 «Про зменшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» на 2020 рік» було зменшено фінансування освіти ще на 13,7 мільйона гривень.

Так, за останні три дні до завершення своєї роботи на посаді голови ЗОДА, Віталій Туринок повністю розкрився: він здатний зменшити фінансування медиків та вчителів, а грошові кошти перенаправити на премії чиновникам та підряди підконтрольним компаніям.

Мабуть, після призначення Віталію Боговіну необхідно проаналізувати рішення, прийняті Туринком під час перебування на посаді та дати оцінку їх правомірності.

Ми розповідали про випадки, коли незаконні розпорядження, видані Віталієм Туринком, привели до кримінальних проваджень та судових позовів:

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі