ЗМІ: Ексочільнику Запорізької ОДА в СБУ нарахували майже 100 тис грн зарплатні для Пенсійного фонду

ЗМІ: Ексочільнику Запорізької ОДА в СБУ нарахували майже 100 тис грн зарплатні для Пенсійного фонду

Ексголова Запорізької ОДА Костянтин Іванович Бриль через суд домігся, аби в СБУ надали уточнені дані про його зарплату для Пенсійного фонду. Про це повідомляє Запорізький центр розслідувань. 

Згідно з матеріалами справи, у травні 2017-го року він був звільнений з лав СБУ і став отримувати пенсію за вислугу років. Коли чиновнику налічували пенсію, то в «базу» для її розрахунку включили посадовий оклад в 9870 гривень, 1550 гривень окладу за військове звання і 5139 гривень за вислугу років, разом - 16559.  

Але, на думку пана Бриля, коли в травні 2018 го року в СБУ подавали довідку на Пенсійний фонд, то не врахували всі інші надбавки. Загалом, в Службі безпеки тоді недорахували понад 90 тис грн зарплати, виходячи з якої йому повинні були нараховувати пенсію. 

У зв'язку з чим чиновник звернувся до суду, вимагаючи зобов'язати СБУ направити в Пенсійний фонд Києва довідку про його грошове забезпечення, де будуть перераховані всі ці «бонуси». 

Суд частково визнав вимоги Костянтина Бриля обґрунтованими й зобов'язав СБУ виготовити нову довідку з «додатковими» 90 тис грн зарплати.

Згідно з законодавством, працівники силових структур отримують пенсію не менше 50% від свого грошового забезпечення, відповідно, Бриль домігся підвищення своєї «силової» пенсії мінімум на 45 тис грн на місяць.

Нагадаємо, днями НАБУ повідомило про підозру  ексочільнику ЗОДА. Повідомлення направили поштою, адже пана Бриля детективи знайти не можуть. 

Як встановили, Костянтин Бриль не подав декларацію за 2015 рік. Також дані в декларації за 2016 рік відрізнялися від достовірних на 35 млн грн, а в декларації за 2017 рік – на 8 млн грн. 

Повідомляється, що посадовець наразі на дзвінки детективів не відповідає. За місцем проживання особа, яка представилася охоронцем, повідомила, що пана Бриля немає, а отримувати документи охоронець відмовився.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі