Зухвале вбивство у Якимівці: до чого був причетний розстріляний чиновник ОТГ – ЗМІ

Зухвале вбивство у Якимівці: до чого був причетний розстріляний чиновник ОТГ – ЗМІ

Через кілька днів після вбивства почали випливати деякі не дуже приємні подробиці про Дмитра Кириллова.

18 вересня, у день, коли в Запоріжжі повинні були урочисто представити нового очільника запорізької поліції, область сколихнуло зухвале вбивство, яке нагадувало за манерою "святі 90-ті" – на вході до приміщення Якимівської селищної ради невідомі розстріляли заступника голови Якимівської ОТГ Дмитра Кириллова.

Кириллов отримав не менше 10 куль з автомата (за іншими даними – з пістолета). Коли він впав, його добили кількоми контрольними пострілами. Не дивлячись на те, що розстріл стався вранці у робочий день, зловмисники втекли без жодної перешкоди, а машину, яку вони використали, знайшли на околиці міста, вже спалену – як виявилося, за день до нападу її вкрали.

Поліція не бачить у вбивстві Кириллова нічого політичного, натомість розглядає три версії – комерційна діяльність загиблого, особисті стосунки, та зв'язки з організованими преступними угрупованнями. Для розробки останньої версії у правоохоронців є дуже вагомі причини.

Так, численні свідки з місця подій говорять, що перед пострілами між Кирилловим та його вбивцею стався коротенький діалог, що вказує на їхне попередне знайомство. До того ж, як стверджує УНІАН (ЗМІ національного рівня), батько Кириллова, який помер кілька років тому, був кримінальним авторитетом у 2000-х роках, та активно брав участь у перерозподілі сфер впливу у Запоріжжі – але боротьбу, швидше за все, програв, тому переїхав до Мелітополя, де працював директором ринку та мав кілька власних торгових точок. Після його смерті, судячи з усього, справа перейшла синові.

Окрім того, журналісти поговорили з колишнім офіцером запорізької поліції, який у рамках служби неодноразово мав справу з обома Кирилловими – батьком та сином. Офіцер відзначив, що Кириллов-старший був людиною важкохарактерною, але син його перевершив.

"Старший Кирилов був людиною дуже важкою... А молодший і його перевершив – хам з хамів, він міг "кинути" на гроші, не гребував викраденням людей, питання вирішував у стилі 90-х", – вказав поліцейський.

Колишній коп впевнений – саме стиль ведення справ та поганий характер міг стати причиною того, що Кириллова нашпигували свинцем, хоча й присутність великих грошей у справі відкидати також не слід. Він додав, що пов'язувати вбивство чиновника із представленням нового очільника ГУНП у Запоріжжі та візитом Князева не варто – швидше за все, воно просто співпало (хоча так, чи інакше, але це серйозний виклик для Лушпієнка). А от метод вбивства демонструє. що з Кирилловим "розібралися" у його улюбленій манері – манері 90-х.

Наразі будемо чекати, як швидко новий очільник обласної поліції розкриє цю справу. І як швидко він знайде та кине за грати справжнього винуватця розстрілу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі