Сегодня - 26.05.2019
Главная>Публикации>Квартира, торгова марка та майже мільйон готівкою: очільник департаменту туризму звітував про своє майно

Квартира, торгова марка та майже мільйон готівкою: очільник департаменту туризму звітував про своє майно

Ані автівки, ані землі, ані корпоративних прав чиновник не має.

Директор департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергій Білов оприлюднив е-декларацію за 2018 рік.

Має доньку - Поліну. 

Володіє квартирою у Запоріжжі, площею 80,76 квадратних метрів. Нерухомість пан Білов придбав 31 грудня 2016 року за 399 650 грн. Зазначає 100-відсотокове право власності на майно. Ані автівки, ані землі, ані корпоративних прав чиновник не має.

Щоправда, раніше чиновник володів автомобілем Daewoo Tico 1997 року випуску. Однак, за словами посадовця, транспортний засіб  згорів багато років тому. Автівку, яка стояла поруч підпалили, вогонь перекинувся й на Tico очільника департаменту.

Декларує торгову марку, права на яку отримав 31 грудня 2016 року, у цей же день він придбав і квартиру. Згідно з е-документом, на посаді в Запорізькій міській раді у 2018 році Сергій Олександрович заробив 202 051 грн. Якщо розділити суму на 12 місяців, отримує приблизно 16,8 тис. в місяць.До займаної посади, займаючись підприємницькою діяльністю, заробляв куди більше - 800 000 грн. на рік, приблизно 66 666 грн. в місяць.

Окрім цього готівкою зберігає 950 000 грн.Сергій Білов - музикант, професійний плавець, жив в Америці, нещодавно повернувся до Запоріжжя, придбав квартиру і отримав посаду в департаменті туризму міської ради.

"Факти Запоріжжя" продовжують опрацьовувати декларації місцевих чиновників та депутатів. За цей час ми виявили ряд не аби яких "цікавинок". 

Деякі можновладці, згідно зі звітами, бідні, наче церковні миші, працюють на мізерну зарплатню, а інші мають шалені статки: люксові автівки, годинники, квартири, будинки, паї, яхти і тд. Часто трапляється, що народні обранці забувають задекларувати деяке майно. З ким не буває - подумаєте ви, не в нашому випадку - скажемо ми. Згідно з законом  кожний депутат чи чиновник має чесно звітувати про свої статки. Для цього декларації і запровадили. 

У разі, якщо обранець ухиляється від оподаткування майна чи робить це в не зазначений законом строк, він ризикує отримати штраф, втратити посаду або "загриміти" за ґрати. Історія України знає вже багато таких випадків. 

Актуально: 

Бідні та ще бідніші: черговий депутат оприлюднив декларацію, згідно з якою він ані прибутків, ані майна не має 

Зовсім не бідує: депутат-мільйонер Кальцев оприлюднив е-декларацію з шаленими статками

Поки запоріжці ледве зводять кінці з кінцями, черговий депутат декларує багатомільйонні статки

Акції Запоріжсталі, будинки, автівки та човен: очільник міста Володимир Буряк задекларував свої статки 

Житло, гроші, Porshe Cayenne: Запорізький чиновник звітував про свої статки

Мільйони, коштовності, люксові автівки: депутат міськради оприлюднив безкінечно довгу е-декларацію