Сегодня - 26.05.2019
Главная>Публикации>LEXUS, квартири, паї: заступник міського голови Запоріжжя звітував про свої "скромні" статки

LEXUS, квартири, паї: заступник міського голови Запоріжжя звітував про свої "скромні" статки

За минулий рік заступник міського голови заробив 380 286 гривень.

Працівник Запорізької міської ради пан Еделєв Валерій Гаврилович оприлюднив декларацію про доходи за 2018 рік. Про це повідомляють "Факти Запоріжжя".

З нерухомості заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Виконавчого комітету Запорізької міської ради має: дачний будинок в Кирилівці, 2 земельні ділянки на Нижній Хортиці та 50-відсоткове право на володіння 2 квартирами: 

-       садовий будинок в Кирилівці, площею 70,4 кв.м., придбане в 2009 році, вартістю 109 538 грн.;

-       земельна ділянка на Нижній Хортиці, площею 500 кв.м., придбане в 2009 році, з невідомою вартістю;

-       земельна ділянка на Нижній Хортиці, площею 500 кв.м., придбане в 2009 році, з невідомою вартістю;

-       квартира в Запоріжжі, площею 87,54 кв.м., придбана у 2009 році, з невідомою вартістю, володіє навпіл з дружиною Мариною Аркадіївною;

-       квартира в Запоріжжі, площею 58,72 кв.м., придбана у 2004 році, з невідомою вартістю, володіє навпіл з Еделєвим Сергієм Гавриловичем;

Дружина Марина Аркадіївна володіє навпіл з Аль-Каддах Наталією Іванівною квартирою в Запоріжжі, площею 32,71 кв.м., придбаною у 2011 році, з невідомою вартістю.

Що стосується автівок, Валерій Гаврилович має  LEXUS GS300 2004 року випуску, з невідомою вартістю.

За минулий рік  заступник міського голови заробив 380 286 гривень, що майже на 100 000 більше, ніж за минулий рік (за минулий рік – 295570). Приблизна зарплатня у 2018 році становила 32 000 гривень в місяць, а за минулий рік - 25 000 гривень. 

Наразі, за інформацією, яку "Факти Запоріжжя" отримали від виконавчого комітету міськради, зарплата у лютому 2019 склала 32 326, 60 гривен, а от у січні отримав трішечки більше - 32 827, 92 гривень.

Згідно декларації, отримав пенсії – 86 116 гривень, відсотки за вкладами з «ІндустріалБанку» – 547 гривень.  

Нагадаємо, заступника міського голови Валерія Гавриловича звільняють з посади по досягненню ним граничного віку державної служби. Відповідний проект рішення міської ради оприлюднили 19 березня 2019 року на сайті міської влади. А 6 квітня 2019 року заступник міського голови подав декларацію перед звільненням з посади. 

Зазначимо, "Факти Запоріжжя" продовжують опрацьовувати декларації місцевих чиновників та депутатів. За цей час ми виявили ряд "цікавинок". 

Деякі можновладці, згідно зі звітами перед НАЗК, бідні, наче церковні миші, працюють на мізерну зарплатню, а інші мають шалені статки: люксові автівки, годинники, квартири, будинки, паї, яхти і тд. Часто трапляється, що народні обранці забувають задекларувати деяке майно. З ким не буває - подумаєте ви, не в нашому випадку - скажемо ми. Згідно з законом  кожний депутат чи чиновник має чесно звітувати про свої статки. Для цього декларації і запровадили. 

У разі, якщо обранець ухиляється від оподаткування майна чи робить це в не зазначений законом строк, він ризикує отримати штраф, втратити посаду або "загриміти" за ґрати. Історія України знає вже багато таких випадків. 

Актуально: 

Бідні та ще бідніші: черговий депутат оприлюднив декларацію, згідно з якою він ані прибутків, ані майна не має 

Зовсім не бідує: депутат-мільйонер Кальцев оприлюднив е-декларацію з шаленими статками

Поки запоріжці ледве зводять кінці з кінцями, черговий депутат декларує багатомільйонні статки

Акції Запоріжсталі, будинки, автівки та човен: очільник міста Володимир Буряк задекларував свої статки 

Житло, гроші, Porshe Cayenne: Запорізький чиновник звітував про свої статки

Мільйони, коштовності, люксові автівки: депутат міськради оприлюднив безкінечно довгу е-декларацію