Сегодня - 26.05.2019
Главная>Публикации>Люксова автівка, солідний клапать землі, прибутки: е-декларація депутата облради Олега Закарлюки

Люксова автівка, солідний клапать землі, прибутки: е-декларація депутата облради Олега Закарлюки

Дохід депутата за минулий рік складає 629 610 гривень.

У кінці березня 2019 року депутат Запорізької обласної ради від партії "Солідарність" Закарлюка Олег Васильович оприлюднив щорічну декларацію

Пан Закарлюка перебуває у складі постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування обласної ради.

Про це повідомляють "Факти Запоріжжя".  

З нерухомості Олег Васильович зазначає лише 2 земельні ділянки: одна придбана в 2010 році в Любимівці, площею 10 000 кв.м. з невідомою вартістю, інша – придбана в 2012 році в Алушті, площею 900 кв.м. також з невідомою вартістю.

Декларується і люксове авто: MERCEDES-BENZGLE 250D4 MATIC 2016 року випуску, придбане в 2016 році за 1 511 516 гривень. 

Також ще мається автомобіль ЗАЗ 110247 2005 року випуску, придбаний в 2005 році за невідому вартість та мопед ІЖ 611401 1991 року випуску з також невідомою вартістю.

Дохід депутата за минулий рік складає 629 610 гривень:

Заробітна плата, отримана від ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" – 513047 гривень, соціальні виплати – 10107 гривень, додаткове благо – 101 056 гривень, вартість путівок – 5 400 гривень.

Тимчасово не працює, як вказав в декларації Олег Закарлюка, мабуть-таки чекає місце заступника голови Запорізької ОДА, який буде координуватипитання внутрішньої політики в області.

Адже як вже повідомляли «Факти Запоріжжя», керівник Запорізької ОДА направив до Адміністрації Президента  подання на погодження призначення Олега Закарлюки на посаду заступника голови Запорізької ОДА.

Відповідний лист №08-42/4468 було відправлено 19 грудня 2018 року.

А тим часом, "Факти Запоріжжя" продовжують опрацьовувати декларації місцевих чиновників та депутатів. За цей час ми виявили ряд не аби яких "цікавинок". 

Деякі можновладці, згідно з е-звітами, бідні, наче церковні миші, працюють на мізерну зарплатню, а інші мають шалені статки: люксові автівки, годинники, квартири, будинки, паї, яхти і тд. Часто трапляється, що народні обранці забувають задекларувати деяке майно. З ким не буває - подумаєте ви, не в нашому випадку - скажемо ми. Згідно з законом кожний депутат чи чиновник має чесно звітувати про свої статки. Для цього декларації і запровадили. 

У разі, якщо обранець ухиляється від оподаткування майна чи робить це в не зазначений законом строк, він ризикує отримати штраф, втратити посаду або "загриміти" за ґрати. Історія України знає вже багато таких випадків. 

Актуально: 

Бідні та ще бідніші: черговий депутат оприлюднив декларацію, згідно з якою він ані прибутків, ані майна не має 

Зовсім не бідує: депутат-мільйонер Кальцев оприлюднив е-декларацію з шаленими статками

Поки запоріжці ледве зводять кінці з кінцями, черговий депутат декларує багатомільйонні статки

Акції Запоріжсталі, будинки, автівки та човен: очільник міста Володимир Буряк задекларував свої статки 

Житло, гроші, Porshe Cayenne: Запорізький чиновник звітував про свої статки

Мільйони, коштовності, люксові автівки: депутат міськради оприлюднив безкінечно довгу е-декларацію