На Запоріжжі голова райради придбав елітний позашляховик за ціною Запорожця

На Запоріжжі голова райради придбав елітний позашляховик за ціною Запорожця

На днях в одному з місцевих телеграм-каналів повідомили, що голова Кам'янсько-Дніпровської райради Михайло Пригода загруз в сипучих пісках, самостійно впоратися з ситуацією не зміг, на допомогу були викликані бійці ДСНС.

У свою чергу ми вирішили з’ясувати звідки у Михайла Васильовича німецький позашляховик та промоніторили реєстр НАЗК, та з дивуванням дізнались, що вказана автівка була придбана у вересні минулого року за 7 тисяч гривень.

Зазначимо, що сьогодні за даними сервісу Auto.ria ринкова вартість позашляховика Mercedes-Benz ML 350, 2013 року випуску складає від 24 500 $ до 45 000 $.

Промоніторивши Auto.ria ми з’ясували, що маючи у кишені 7 000 гривень, ні про який німецький позашляховик мова йти не може, за ці гроші на ринку можна придбати наприклад Москвич 1978 року випуску, або ЗАЗ 1987 року випуску.

Викладені факти можуть свідчити про декларування головою Кам'янсько-Дніпровської районної ради Михайлом Пригодою недостовірної інформації, яка відрізняється від достовірних даних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Просимо правоохоронні органи розглянути дану публікацію як повідомлення про вчинене головою Кам'янсько-Дніпровської районної ради  Пригодою Михайлом Васильовичем кримінального правопорушення передбаченого ст. 366-1 «Декларування недостовірної інформації» Кримінального Кодексу України в порядку ст. 214 КК України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі