Нардеп Кривохатько безкарно захопив та забудував державну землю

Нардеп Кривохатько безкарно захопив та забудував державну землю

На банкноті номіналом в 100 доларів зображений Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, вчений, дипломат і журналіст. Цей видатний діяч, маючи важелі впливу, аби довічно залишити за собою фактично необмежену владу, добровільно відмовилася від неї на користь демократії.

Сучасним українським політикам слід було би ставити за приклад життя цієї видатної особистості. Франклін збудував державу для людей, натоміть, більшість вітчизняних «народних обранців» не тільки не переймаються розбудовою Української держави, а навпаки, шкодять їй та обкрадають,  нехтуючи законами та нормами моралі.

Одним з таких ганебних прикладів в українському політикумі є народний депутат Вадим Кривохатько. На сьогодні фактами порушення ним законів України займаються правоохоронні органи. А щодо нехтування норм моралі та етики, то найбільш показовим в цьому сенсі є його зневажливе ставлення до ветеранів АТО та жінок.

Чи має Вадим Кривохатько хоч якісь видатні досягнення загальнодержавного, регіонального чи місцевого значення, наукові здобутки, відкриття, досягнення – нам, наразі, невідомо. Зате загально відомо, що він блокує надходження інвестицій до Вільнянського району, господарем якого себе вважає. Блокує, щоб і надалі одноосібно збагачуватися за кошт громади.

Відсутність ефективної роботи у статусі народного депутата Вадим Кривохатько компенсує постійними скандалами та конфліктами. Його майже ніколи немає на засіданнях парламенту, проте він частий гість на сесіях Запорізької обласної ради, які використовує як трибуну для з’ясування стосунків із головою облдержадміністрації Костянтином Брилем. Замість того, аби вирішувати актуальні для жителів регіону питання, депутати змушені витрачати час та слухати образи від Кривохатька.

Народний депутат має можливості й повноваження для вирішення важливих і масштабних питань, які стоять у порядку денному загальнонаціонального та регіонального рівнів. Але у випадку Вадима Кривохатька депутатський мандат та недоторканність – лише інструменти для уникнення покарання за численні порушення законодавства самим нардепом, його оточенням, підконтрольними йому сільгосппідприємствами.

Прикладом цього є кримінальне провадження № 42018081350000125, внесене Токмацькою місцевою прокуратурою Запорізької області до єдиного реєстру досудових розслідувань 7 травня 2018 року за ч. 3 ст.197-1 Кримінального кодексу України. Провадження порушене за фактом самовільного будівництва Вадимом Кривохатьком зерносховища для зберігання зерна, потужністю 3000 тонн. Зазначена споруда, в порушення закону, збудована на земельній ділянці державної власності, площею 1,38 га.

 

Попри встановлений факт самовільного захоплення ділянки нардепом,  в реєстрі судових рішень відсутні будь-які відомості про проведення слідчих дій чи призначення судових експертиз, що свідчить про свідому бездіяльність правоохоронних органів.

Про певні ознаки потурання з боку правоохоронців скандальному нардепу свідчить і кваліфікація зазначеного правопорушення.

Правоохоронці, начебто, розслідують самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці. Але, чомусь, не помітили того факту, що таке будівництво коштує мінімум 2 000 000 доларів. При цьому, за нашими даними, дозволи на будівництво не отримувалися, тож, підприємство не може зареєструвати та відобразити витрати на нього в офіційній звітності.

А це свідчить про те, що будівництво здійснювалося за готівку, яку підприємству треба було звідкись брати. Тому можемо зробити обґрунтоване припущення, що йдеться про численні зловживання службовим становищем посадовими особами Фермерського господарства «Кривохатько В.В.» з метою отримання неправомірної вигоди для себе, а також легалізацію коштів, отриманих злочинним шляхом.

Зазначені кримінальні правопорушення є тяжкими та передбачають покарання у вигляді реального позбавлення волі. Але в матеріалах провадження про них немає жодного слова. Як і про рішення суду на демонтаж самовільно збудованої будівлі, адже до суду ніхто не звертався.

Не з чуток знаючи про переваги та силу депутатського мандату, Вадим Кривохатько на виборах восени 2019 року знову планує балотуватися до Верховної Ради. І тільки від громади залежатиме, чи стане вдруге народним депутатом України людина, яка зневажає державність, суверенітет,  закони та героїв цієї Держави.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі