Новоспечений голова Запорізької обладміністрації рехтує кадрову політику попередника

Новоспечений голова Запорізької обладміністрації рехтує кадрову політику попередника

Новопризначений очільник Запорізької обласної державної адміністрації на своїй сторінці у Фейсбук поділився думками щодо змін у кадровій політиці в адмінбудівлі.

Так, Віталій Боговін, за підсумки свого першого дня на посаді, прочитавши міські новинні портали, в інтерактивній формі дав зрозуміти, що він не губернатор, а голова ЗОДА

На відео голова ЗОДА зачепив злободенні питання, які турбують не одного запоріжанина. Наприклад, чи залишиться на посаді перший заступник, з кримінальним реноме – Іван Федоров, на що пан Боговін відповів вичерпно: «Нет дорогие мои, Фёдоров будет уходить». Аналогічна відповіді чекала на заступника Володимира Тарасенка.

«Неужели вы об этом всерьёз думаете, я же вам говорил на презентации, будет совершенно новая, креативная команда…. Ребята может и нормальные, я с ними не работал, но мы договорились о том, что они передадут дела»,- прокоментував голова ЗОДА.

Однак поки звільнення двох заступників звучить тільки з уст очільника, наразі вже офіційно повідомлено про звільнення Андрія Антонова. Відповідне погодження вже направлено у Кабінет Міністрів та Офіс президента. 

А ось з директором Департаменту капітального будівництва ОДА Віктором Ярошом та керівником ДП Місцеві дороги Запорізької області Геннадієм Тимченко. "Ще не познайомився", – прокоментував Боговін. 

Також Боговін  розповів про долю радника Дмитра Попова: «Я оценил ваш юмор, Дмитрий Попов уже уволен, советником он у меня не будет», також не продовжить свій тернистий шлях радник Туринка - Олег Ревчук.         

Серед іншого Віталій Вікторович дивувався, чому в ЗМІ його називають «губернатором», адже таке формулювання може діяти у Росії, тим часом в Україні, ця посада називається -  «голова державної адміністрації», проте у відео він розмовляв виключно російською мовою.

Також за свій перший робочий день, голова ЗОДА встигнув зустрітися з представниками громад, представниками бізнес-спілки, спілкувався селектором з представниками з міжнародним фондом «Добре», провів нараду з тими заступниками, що залишились, адже деякі втратили свої «крісла» та провів зустріч з силовиками. Про це все він відзвітував, як того потребують нові тенденції, а відео розмістив у соціальних мережах.

Чи будуть подібні ролики виходити надалі покаже час, а наше видання у свою чергу вирішило проаналізувати стрічку Фейсбуку ексочільника області Віталія Туринка та проаналізувати, які першочергові справи були у нього в пріоритеті.

Тож передивляючись публічну сторінку пана Туринка з самого початку, першими кроками було проведення наради з керівництвом міста та очільниками підрозділів обласної влади, правоохоронних органів та профільних служб на який розглянуті питання виконання доручень Президента України Володимира Зеленського, що були надані під час візиту голови держави.

Також він  перевіряв завершення ремонту стратегічної дороги області Н-08 в Оріхівському, Більмацькому, Пологівському та Розівському районах, розв'язувати проблемне питання ЖКГ в Енергодарі та вітав з річницею підрозділ «Сармат», визволених українців з полону та ходив на футбольний матч «Металурга» та «Шахтаря». Всім цим справами ексголова присвятив цілий тиждень.

Тож як бачимо поки схожість полягає тільки в імені та прізвищі, а вектори в очільників наразі різняться.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі