Повний мороз від пана Кривохатька: сесії не відвідував та й до судів не ходить

Повний мороз від пана Кривохатька: сесії не відвідував та й до судів не ходить

Екснардеп Вадим Кривохатько ухиляється від правосуддя, та вирішує питання власного «цабе»?

Скандально відомий колишній народний депутат Вадим Кривохатько очевидно продовжує діяти в особистих інтересах переслідуючи власні цілі, втім зовсім забуває відвідати Печерський суд м. Києва, де впродовж року розглядається справа про вчинення ним корупційного правопорушення.

Так, з 7 травня 2019 року розглядається протокол про вчинення паном Кривохатьком корупційного правопорушення. До цього моменту екснардеп жодного разу, так й не відвідав судовий зал.

З матеріалів справи вбачається, що судові засідання з розгляду справи про притягнення Кривохатько В.В. до адміністративної відповідальності були призначені на 26.06.2019, 23.09.2019, 18.11.2019 та 31.01.2020, про які Вадим Кривохатько повідомлявся належним чином, проте на визначені судом дату та час не з`являвся, про причини неявки суд не повідомляв.

Нагадаємо, у 2018 році Вадим Кривохатько, використовуючи свій статус народного депутата України звертався до правоохоронних органів, зокрема, Генеральної прокуратури та Державної фіскальної служби, вимагаючи закрити кримінальне провадження проти посадових осіб ФГ «Кривохатько В.В.», засновником та директором якого є його дружина – Людмила Кривохатько. Національним агентством з питань запобігання корупції вказаний запит був кваліфікований як вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Як бачимо, пана Кривохатька мало хвилює причетність його персоналії до корупційного бекграунду (це простежується у його злісному  ігноруванні Печерського суду, зокрема). Та аналізуючи його запити під час каденції у статусі народного депутата України, можна сказати, що обранець протягом своєї каденції здебільшого вирішував питання власного характеру, використовуючи при цьому своє службове становище.

Ми також зазначимо, що сумлінними депутатом, який виконував свої обов’язки,  теж назвати його важко.

Так, з офіційного порталу Верховної Ради стає зрозуміло, що екснардеп із 589 засідання у Верховній Раді прогуляв 377 без поважної на те причини, що складає 64%.

Більше того, аналізуючи законотворчу діяльність Кривохатька В.В., як один з основних напрямків діяльності народного депутата України, приходимо до висновку, що ефективність його діяльності дорівнює НУЛЮ! Він не розробив жодного законопроекту, який став чинним нормативним актом та використовувався на благо суспільства.

Втім, це не заважало йому використовувати статус народного депутата України для власних нужд. Більше того, пан Кривохатько ще й справно отримав з бюджету України  заробітну плату в розмірі 1 042 360,64 грн та виплату на відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень у сумі 1 237 321,00 грн.

Уявіть собі ситуацію, якщо Ви прогуляли 64 % робочого часу, а іншу частину часу просто з’являлись на роботі, не беручи участі у виробництві або використовували робочий час у свої особистих цілях, навряд чи Ваш роботодавець виплатив вам кошти у розмірі 2 279 681,64 грн, й навряд чи дозволив вам такі фривольності у вигляді прогулів.

Тоді в нас постає логічне питання: чому ж пану Кривохатьку дозволено отримувати безпідставно шалені статки (майже 2 млн 300 тис. грн), стягнуті у вигляді податків з кишень пересічних громадян? Та, й власне, навіщо взагалі такі малоефективні особи намагаються потрапити до органів влади?

Чекайте на продовження наших публікацій.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі