Як досягти кар'єрних висот: топ-5 книг у допомогу

Як досягти кар'єрних висот: топ-5 книг у допомогу

Сучасні реалії не терплять стандартних штампів, канонів чи бізнес-моделей. Щоб стати кращим серед конкурентів недостатньо лише нових технологій: ідейність, самобутність та оригінальність стануть запорукою майбутнього успіху.

Представлені книги розказують як розкрити свій внутрішній потенціал на кар'єрному шляху та віднайти баланс між щоденною працею і власним життям.

Джон К. Максвелл. П’ять рівнів лідерства. – Х.: Фабула, 2018

Автор книги переконаний, що лідерство - це не кар'єра і не просування себе. Лідерство - це просування своєї команди. Можна бути лідером, не володіючи будь-якою владою, і займати високу посаду, не будучи при цьому лідером.

Річард Флоріда. Homo creativus. Як новий клас завойовує світ.- К.: Наш Формат. 2018

Автор розмірковує про те, що ж таке "новий економічний клас", про який зараз стільки розмов. При цьому автор радить по-новому дивитися на оточуючу нас реальність. Стверджуючи, що креативна складова в різних сферах соціального життя буде збільшуватися, і зокрема в економічній. 

Александра Вулф. Долина богів. Історії з Кремнієвої долини. – К.: Yakaboo Publishing, 2018

Авторка описує життя мешканців Кремнієвої долини – молодих науковців, підприємців та винахідників. Вся увага акцентована насамперед на їх лаконічний стиль існування. І саме це, на її думку, стало ознакою майбутнього.

Ноам Вассерман. Дилеми засновника бізнесу. Як попередити помилки й уникнути їх під час створення стартапу. – Х.: Віват, 2018

Автор цієї книжки присвятив вивченню стартапів понад 10 років. Тож він добре обізнаний на тому, коли слід створювати стартап, чи  краще це робити самотужки, а чи разом із співзасновниками, і ким саме вони мають бути - друзями, колишніми колегами, родичами чи сторонніми особами?

Олег Криштопа, Христина Бурдим. 10 успішних компаній — Брустурів: Дискурсус, 2018

Ця книжка – про нову якість підприємництва в Україні. Автори книжок зібрали історії 10 компаній, розпитали керівників та працівників про побудову їхнього бізнесу — від появи ідеї до створення якісного українського продукту.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Попередня стаття

Коментарі