Неоднозначні кадрові рішення: давні стосунки між Туринком та новим очільником юрдепартаменту Запорізької ОДА

Неоднозначні кадрові рішення: давні стосунки між Туринком та новим очільником юрдепартаменту Запорізької ОДА

Згідно з інформацією Youcontrol, на Матохнюка зареєстрований ФОП, який надає нотаріальна та юридичні послуги.

На цьому тижні, як повідомляють поінформовані джерела, відбудеться презентація нових кадрів у Запорізькій облдержадміністрації під очільництвом Віталія Туринка. Про це читайте тут.

Про одну персоналію виданню «Факти Запоріжжя» вже стало відомо.

Як повідомляють інсайдерські джерела, ймовірно, на посаду керівника юридичного відділу в апараті ЗОДА призначать Матохнюка Андрія Анатолійовича. Цікаво, що пан юрист розмістив своє резюме на сайті "Work.ua", відтепер керівництво структури підбирає собі кадри з сайту вакансій?

Крім того, в резюме Андрій Анатолійович зазначив, що працював у ТОВ "Постулат". До слова, в період з 2006-2008 р.р. керівні посади у згаданій фірмі займав очільник ЗОДА Віталій Туринок (ред.,- директор з розвитку підприємства та заступник директора з комерційних питань).  На сьогодні діяльність припинена в зв'язку з банкрутством. Так, фірма мала низку заводів на території України, основні напрямки діяльності: будівництво житлових і нежитлових приміщень, господарська діяльність, пов'язана з металобрухтом, виробництвом залізобетонних конструкцій, вапняно-силікатне виробництво, машинобудівна галузь та ін. 

У тому ж вищезгаданому резюме, пан Андрій вказав, що трудовий стаж здобував у ЗДП "Кремнійполімер", якого у 2017 році спіткала та сама  роль, що й "Постулат" - банкрутство (2017 рік). Як можна це трактувати? 

За що не візьметься, все з рук валиться: що не фірма, то банкрутство. Головне, щоб це не позначилось на Запорізькій області.

Зазначимо, що декларацію на посаду кандидата очільника департаменту Матохнюк не подав, але у приміщенні ЗОДА практично щодня, коментують проінформовані джерела.

Загальна інформація:

Дата народження 22.11.1976р.

Місце народження м. Запоріжжя.

Освіта вища, в 1999 р. закінчив юридичний факультет ЗДУ.

Стаж роботи: 16 років.

Місце роботи: КП «Авторемонтний завод», ТОВ «Протекс», ПНВП «Юренергосервіс», МПП «Дніпряночка», адвокат столичної колегії адвокатів Мякенький Ю.В., ТОВ «Постулат», підприємницька діяльність, ЗДП «Кремнійполімер», а також приватна юридична практика.

Сімейний стан: одружений.

Діти: двоє дітей.

Згідно з інформацією Youcontrol, на Матохнюка зареєстрований ФОП, який надає нотаріальна та юридичні послуги.

Зазначимо, у медіапросторі опублікована інформація про те, що Андрій Анатолійович входив до складу ревізійної комісії ВАТ «Нікопольський завод трубопровідної арматури». У 2009 році бізнесмена звільнили з обійманої посади, (паспорт СВ 944781 виданий Ленінським РВ УМВС у Запорізькій обл. 28.07.2005р.) володіє часткою в статутному капіталі товариства 5 шт. простих іменних акцій, що становить 0,000617%.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии