Новий голова запорізької Нацполіції: хто він та що про нього відомо

Новий голова запорізької Нацполіції: хто він та що про нього відомо

Призначення відбулось 18 вересня.

Нового очільника запорізької поліції Миколу Лушпієнка представив голова Національної поліції Сергій Князєв. Раніше новопризначений начальник керував поліцією у Сумській області. Про це повідомили у прес-службі управління.

Під час офіційного представлення Лушпієнка Сергій Князєв наголосив, що новий очільник достойно керував сумьською поліцією. Також на засіданні подякували Костянтину Гребенюку, який тимчасово виконував обов’язки голови Нацполіції у Запоріжжі.

Та що відомо про новопризначеного керівника? 

Микола Лушпієнко народився в селі Жуляни Київської області. Закінчивши Національну академію внутрішнііх справ України, отримав диплом юриста-правознавця. Роботу в правоохоронних органах розпочав у 1987 році на посаді міліціонера патрульно-постово служби УВС України. Згодом Микола Лушнієнко закінчив Львівську школу міліції, після якої працював у київському кримінальному розшуку. У 1996 році очолив Васильківський відділ УБОЗ ГУМВС України в Київській області, а з наступного року став старшим оперуповноможеним відділення ГУБОЗ МВС України.

Попрацювавши деякий час заступником начальника управління карного розшуку ГУМВС України, правоохоронець очолив управління. З 2006 року обіймав посаду начальника кримінальної міліції у Житомирській області. Після цього він став заступником начальника УБОЗ України. З квітня 2009 року Лушпієнко очолив УБОЗ у Криму, допоки його не призначили начальником УМВС у Черкаській області. Через рік поліцейський звільниквся з ОВС, ставши радником Міністра внутрішніх справ. З 2016, як вже відомо, він очолив Національну поліцію Сумської області. 

Згідно з декларацією, Микола Лушнієнко має неабиякі статки. Правоохоронець володіє місцем для парковки площею 12,5 м2 та легковим автомобілем Infiniti QX56. Крім того, Лушпієнко зберігає 53000 доларів і 217000 гривень у готівці. Натомість власного житла у нового очільника поліції немає.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии