У Запорізькій області правоохоронці завадали провокаціям до Дня Перемоги

У Запорізькій області правоохоронці завадали провокаціям до Дня Перемоги

У Запорізькій області викрили зловмисника, який пропагував у соцмережах "Новоросію" і "ЗНР ", а також закликав вступати до підпілля та готував провокації до 9 травня.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

Так, мешканець Мелітополя створив у соціальній мережі спільноту, в якій закликав до повалення конституційного ладу, пропагував ідеї насильницької федералізації, виходу південних областей зі складу України, створення "Запорізької республіки" та "Новоросії". 

Також напередодні відзначення Дня Перемоги він намагався організувати низку провокацій: поширення агітаційної продукції сепаратистського характеру із закликами до створення "Новоросії" і силового захоплення влади. 

Зловмисник пропонував користувачам месенджера вступати до так званого "мелітопольського підпілля "Легіон", спостерігати за військовими об’єктами, малювати антиукраїнські графіті та  розклеювати листівки сепаратистського характеру.

Правоохоронці провели у помешканні правопорушника обшуки, вилучивши комп’ютерну техніку з доказами антиукраїнської діяльності, листівки,  мобільні телефони та різну сепаратистську символіку. За фактом події відкрито кримінальне провадження.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии