У Запорізькій області викрили привласнювачів майна підприємців на суму 2 мільйони

У Запорізькій області викрили привласнювачів майна підприємців на суму 2 мільйони

Запорізькі правоохоронці викрили групу осіб, які за попередньою змовою вчиняли шахрайські дії та заволодівали майном суб`єктів господарювання у великих та особливо великих розмірах.   

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Запорізької області.  
 
Так, у ході досудового розслідування з’ясовано, що один з мешканців міста Запоріжжя реєстрував на спеціалізованому сайті для перевізників суб`єктів господарювання, які  надають послуги з перевезення вантажів, а також залучав до цього інших осіб. 

Після цього, отримуючи заявку на здійснення перевезення згідно з маршрутом, визначеним замовником, ці особи отримували вантаж, який не доставляли за місцем призначення. При цьому вказані особи використовували підроблені документи - водійські посвідчення, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, підроблені номерні панелі транспортних засобів тощо.

Зокрема, за такої схеми упродовж 2017-2020 рр. у підприємців Запорізької та інших областей викрадено понад 82,5 т готової продукції  на суму понад 2 млн. грн.  

Наразі чотирьом особам повідомлено про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч.3,4 ст.190, ч.4 ст.358, ст.290 КК України. Вирішується питання щодо застосування запобіжних заходів цим особам.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии