Запоріжанин розповів про факт шахрайства, здійсненого через Київстар

Запоріжанин розповів про факт шахрайства, здійсненого через Київстар

Запоріжанин застеріг користувачів мобільного оператору Київстав від шахрайської схеми. Місцевий мешканець розповів про дзвінок, після якого він вирішив звернутись до служби підтримки і підтвердити факт шахрайсва.

Так, за словами Олексія Полікарпова, вчора, 22 січня, на його номер телефону надійшло дивне повідомлення. Через 2-3 хвилини чоловікові зателефонувала дівчина, представившись операторкою Київстар. 

"Добрий день! Ми телефонуємо Вам, щоб повідомити про те, що компанія Київстар закінчила встановлення нового обладнання, яке дозволить підвищити якість дзвінків та інтернету. Щойно Вам надійшло смс від нашої компанії. Просимо підтвердити факт отримання смс і повідомити код, завдяки якому ми зможемо приєднати Вас до нового обладнання", - повідомила нібито операторка компанії.

Олексій Полікарпов одразу зреагував на підозрілий дзвінок і повідомив про це службу підтримки Київстар. Компанія підтвердила факт шахрайства. Як виявилось, через код з смс зловмисники отримують доступ до кабінету "мій Київстар", встановлюючи переадресацію дзвінків. Після цього шахраї подають заявку на відновлення паролю та підтверджують його зміну завдяки дзвінку, направленому на переадресований номер.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии