Запорізьких чиновників відсторонили від посад за привласнення 700 тисяч

Запорізьких чиновників відсторонили від посад за привласнення 700 тисяч

У Запорізькій області повідомили про підозру трьом посадовцям Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Як повідомляють у пресслужбі прокуратури у Запорізькій області, посадові особі Служби автомобільних доріг регіону у складі організованої злочинної групи упродовж 2018-2019 років затверджували документи, до яких були внесені неправдиві відомості щодо обсягів, якості та вартості виконаних будівельно-ремонтних робіт автомобільної дороги М-18 «Харків – Сімферополь».

Внаслідок цього підозрювані привласнили грошові кошти на загальну суму близько 700 тис. грн, які були виділені на проведення будівельно-ремонтних робіт вказаної автомобільної дороги.

У ході досудового розслідування  трьом посадовим особам Служби автомобільних доріг у Запорізькій області повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Слідчим за погодженням з прокурором до суду подані клопотання про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення їх від займаних посад.

Суд першої інстанції відмовив у задоволенні клопотання процесуального прокурора про відсторонення підозрюваних від займаних посад, проте 18.06.2020 Запорізьким апеляційним судом, вказані рішення скасовані, апеляційні скарги процесуального прокурора задоволені та усіх трьох підозрюваних відсторонено від займаних посад. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии