Запорізький суд покарав місцевого мешканця за порушення у соцмережі

Запорізький суд покарав місцевого мешканця за порушення у соцмережі

Ленінський районний суд м.Запоріжжя виніс обвинувальний вирок місцевому мешканцю. Його звинуватили у розповсюдженні проросійського контенту.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури у Запорізькій області. 

Встановлено, що радикально налаштований  запоріжанин, не сприймаючи державну владу в Україні, діючи умисно, з метою зміни меж території та державного кордону України, розмістив на власній сторінці у соціальній мережі «Однокласники» матеріали із закликами підтримати приєднання Південно-Східних областей України до складу так званої «Новоросії».

Правоохоронці викрили неправомірну діяльність зловмисника. Протиправність дій особи підтверджено висновком судової лінгвістичної (семантико-текстуальної) експертизи.

З урахуванням того, що засуджений раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, скоїв вперше злочин середньої тяжкості, беззастережно визнав свою вину та сприяв слідству у встановленні фактичних обставин, судом призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із застосуванням положень ст. 75 КПК України щодо звільнення від відбування з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии