Новорічні дитячі вистави у Запоріжжі: що обрати?

Новорічні дитячі вистави у Запоріжжі: що обрати?

До Нового року залишилось два тижні. Місто вже вбирається в новорічну обгортку: відкрились ялинкові базари, магазини та кафе прикрасили вітрини та зали, школярі готуються до канікул.

У дорослих власні турботи: що приготувати на святковий стіл, обрати подарунки близьким та як розважити дітей. Саме про те, які розваги пропонують маленьким запоріжанам ми розповімо далі.

Міські заклади культури підготували цікаві новорічні вистави для малечі.

Палац культури «Дніпроспецсталь» запрошує малечу на дитячу новорічну казку «2020 в городе Z». Вистава проходитиме з 25 по 29 грудня о 10 годині, 2 січня о 12 годині  та з 4 по 7 січня о 12 годині.

Новорічну виставу «Чарівний квиток у країну казок» та інтермедію біля ялинки підготував палац культури «Титан». Дітей та їх батьків чекають з 2 по 5 січня об 11 годині.

У палаці культури «Орбіта» дітлахи зможуть переглянути новорічну казкову історію «Новорічний Диво-Ленд». Вистава проходитиме 22-25 грудня та 26-30 грудня  о 12 годині, а також з 2-6 січня о 14 годині.

Кінотеатр ім. Довженка пропонує подивитись мультфільм «Шпигуни під прикриттям» та цікаву новорічну виставу з Дідом Морозом та його помічниками. Глядачів чекають з 26 по 7 січня о 10 годині.

Запорізький муніципальний театр танцю підготував виставу «Герда та Кай». Вистава проходитиме у Запорізькому театрі молоді 26 грудня об 11 годині.

Запорізький муніципальний театр-лабораторія «VIE» запрошує усіх охочих на музичну казку «Дивоцвіт». Відвідати виставу можна з  25 по 29 грудня та з 3 по 7 січні об 11:30.

Концертний зал ім. Глінки з 21-30 грудня та з 3 по 9 січня запрошує на  новорічну шоу-програму «Казковий Воом!». Вас чекають об 11 та 13 годині.

Театр ім. В. Г. Магара підготував інтермедію біля новорічної ялинки та казку «Пригоди Аліси у Дивокраї». Розклад вистав з 19 по 30 грудня, з 2 по 8 січня.

Запорізький державний цирк запрошує на новорічну виставу «Новорічний квартал». На вас чекають з 19 грудня по 12 січня об 11 та 15 годині.

Палац культури «ЗАЗ» з 28 грудня по 5 січня чекає на виставу «Новий рік у лабораторії». Час проведення вистави – 11 та 13 години.

Запорізький академічний обласний театр ляльок запрошує усіх охочих 21 грудня по 8 січня на святкову інтермедію біля ялинки. Після святкувань біля ялинки дітей та дорослих чекають на виставу «Зимові пригоди крукоруків» та «Щелкунчик». Детальніше з репертуаром можна ознайомитись на сайті театру.

Запорізький обласний академічний театр юного глядача 25 грудня та 12 січня чекає гостей на новорічну казку-гру «Кругосвітня подорож з Чухом». Також актори театру підготували мюзикл та новорічну інтермедію біля ялинки «Лісова казка». Розклад на веб-порталі театру.

Бажаємо батькам та дітям весело і корисно провести зимові свята та канікули!

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии