Для Запорізької філармонії придбають автобус за 7,5 млн грн.: відбувся тендер

Для Запорізької філармонії придбають автобус за 7,5 млн грн.: відбувся тендер

 

Ще в січні 2019 року «Факти Запоріжжя» повідомляли, що ідея покупки транспортного засобу належить Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації до 80-річчя Запорізької обласної філармонії.Очільник Департаменту Владислав Мороко повідомив, щопитання щодо купівлі автобусу буде винесено на найближчу сесію Запорізької області ради, після ухвалення оголоситься тендер й лише після цього буде придбано транспортний засіб.

Як виявилось, 10 червня 2019 року був завершений аукціон на покупку туристичного автобуса для перевезення творчих колективів Запорізької обласної філармонії, вартістю 7,5 млн грн. через майданчик електронних закупівель «Прозорро».

В тендерній документації заявлено, що планується покупка мототранспортного засобу для перевезення 10 та більше осіб, а також вказуються технічні характеристики предмета закупівлі: новий туристичний автобус, не менше ніж 51 посадкове місце, рік випуску автобуса не пізніше 2019, білого кольору тощо.

Перші торги, оголошені 25 березня 2019 року, не відбулися через подання для участі в конкурсі менше ніж дві тендерні пропозиції. Зрештою, повторний тендер був оголошений 26 квітня 2019 року.
Переможцем торгів стало ТОВ «Техно-агросервіс», керівником якого є Шорохов Ігор Олександрович. Цікаво те, що основний вид діяльності підприємства – оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин.
В додаткових видах діяльності прописано під КВЕД 52.29 – «інша допоміжна діяльність у сфері транспорту».

Згідно із даними систем «Прозорро» та «Дозорро»,ТОВ «Техно-агросервіс» є учасником лише 2 тендерних пропозицій, які стосуються покупки автобуса для філармонії.

Згідно із рішеннями суду, раніше компанія мала назву ТОВ «Руст-Агросервіс» та була зареєстрована у 2000 році.

На даний час договір між Запорізької обласної філармонією та ТОВ «Техно-агросервіс» не підписаний, тому поки не відомо, якої саме марки буде автобус, з якими технічними характеристиками та якою точною вартістю.

Але екс-голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль раніше повідомляв на своїй сторінці у «Фейсбук», що автобус буде марки МАН або Мерседес.

Приблизні ціни на автобуси Мерседес та МАН:

«Факти Запоріжжя» й надалі будуть стежити за тим, на що, зрештою, будуть витрачені кошти запорізьких платниківподатків, і який саме автобуспридбають запорізькі посадовці за 7,5 млн гривень.

Далі буде.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии