Суббота, 27 Февраля 2021
RU
 | 
UA

НОВОСТИ / ПРОИСШЕСТВИЯ / ФАКТЫ

Неиндустриальное Запорожье

'Ми - український колектив з добряче українізованим матеріалом', - інтерв'ю з лідеркою гурту «Фranko’»

"Ми - український колектив з добряче українізованим матеріалом", - інтерв'ю з лідеркою гурту «Фranko’»

У недалекому 2015 році арсенал запорізьких музикантів поповнився новим гуртом - «Фranko’». Колектив неодноразово виступав на всеукраїнських музичних фестивалях та посідав призові місця. 

Читать подробнее
'Я хочу робити творчі проєкти доступними', - інтерв'ю із запорізькою письменницею Веронікою Стефановою

"Я хочу робити творчі проєкти доступними", - інтерв'ю із запорізькою письменницею Веронікою Стефановою

Вероніка Стефанова - різносторонньо розвинута особистість. Дівчина працює психотерапевтом і менеджером терапевтичної групи з психодрами, організовує некомерційні культурні заходи у творчому об’єднанні «Платформа 9», бере участь у музичному онлайн-проєкті Akane та готує до видання книгу.

Читать подробнее
'Зі своїми страхами необхідно працювати', - інтерв'ю із запорізьким лицарем Денисом Дихановським

"Зі своїми страхами необхідно працювати", - інтерв'ю із запорізьким лицарем Денисом Дихановським

Денис Дихановський - засновник запорізького клубу «Братство Сталі», у якому навчають технікам середньовічного бою. За час своєї діяльності Денис взяв участь у харківському «Кубку Слобожанщини» (серпень), «Кубку лицарської звитяги» у м. Дніпро (вересень), чемпіонаті «Зов героїв» у парку Київська Русь та «Кубку стального міста» у м. Кривий Ріг. За останній місяць учасники клубу привезли одне золото, два срібла та дві бронзи.

Читать подробнее
'Письменники - не генератори правди для щоденного юзання', - інтерв'ю з поетом і драматургом Олесем Барлігом

"Письменники - не генератори правди для щоденного юзання", - інтерв'ю з поетом і драматургом Олесем Барлігом

Олесь Барліг - поет і драматург. Одна з останніх книжок, що вийшла – збірка квір-п’єс «Звірі подивляться замість тебе» із різними за своїми ідеями текстами. Крім того, Олесь професійно займається практичною магією, має досвід публічних виступів про квір-культуру та пише дисертацію про тілесність у сучасній медіакультурі.

Читать подробнее
'Ми ставимось до моделей, як до своїх дітей', - інтерв'ю з власницею модельного агентства Світланою Целіщевою

"Ми ставимось до моделей, як до своїх дітей", - інтерв'ю з власницею модельного агентства Світланою Целіщевою

Світлана Целіщева - директор школи моделей та модельного агентства «Імідж-Центр». За 23 роки свого існування заклади вибороли чимало нагород, організували безліч конкурсів та фестивалів, а також випустили багато талановитих моделей. У дитячій школі моделей для дітей віком 5-13 років спеціалісти навчають дефілюванню, фото позуванню, акторській майстерності, стилістиці, етикету, абетці краси, психології спілкування та ін..

Читать подробнее
'Щоб не втратити зв’язок із собою, я пишу свої цілі та пріоритети', - інтерв'ю з громадською діячкою Ганною Островерхою

"Щоб не втратити зв’язок із собою, я пишу свої цілі та пріоритети", - інтерв'ю з громадською діячкою Ганною Островерхою

Ганна Островерха - громадська активістка, яка має два проєкти – Ukraїner та GG Weekends. Всередині Ганни ми помітили вогник, який прагне дати світло усій планеті. Тож ми віришили познайомитися з активісткою ближче.

Читать подробнее
'Я ніколи не намалюю Мону Лізу, тому що я не Леонардо да Вінчі', - інтерв'ю з тату-майстринею та художницею Олесею Сапроновою

"Я ніколи не намалюю Мону Лізу, тому що я не Леонардо да Вінчі", - інтерв'ю з тату-майстринею та художницею Олесею Сапроновою

Олеся Сапронова - тату-майстриня і художниця. У 16 років Олеся купила першу голку і фарбу, почавши робити татуювання у стилі handpoke на своїх друзях. Через півроку дівчині допомогли придбати першу тату-машинку. Майстриня змінила декілька студій, поки не відкрила власну.

Читать подробнее
«Мода відсіює тих, хто не готовий багато працювати», – інтерв'ю зі стилістом Віталієм Письменним

«Мода відсіює тих, хто не готовий багато працювати», – інтерв'ю зі стилістом Віталієм Письменним

Віталій Письменний – комерційни стиліст і власник контент-бюро «Грань». На його рахунку – робота з крупними фешн-фірмами, контент-продюсування, візуальна фотографія та ще багато чого цікавого. 

Читать подробнее
«Щаслива жінка завжди сяє зсередини», – інтерв’ю з організаторкою конкурсів краси Юлією Чернетою

«Щаслива жінка завжди сяє зсередини», – інтерв’ю з організаторкою конкурсів краси Юлією Чернетою

Один із найважливіших проектів Юлії – школа хороших манер «Juliet», ідея створення якого з’явилась ще 10 років тому. Жінка розуміла, що дітям у місті не вистачає усестороннього розвитку та певного комплексу, у якому можуть навчити правильно спілкуватися і поводити себе в суспільстві. 

Читать подробнее
«Справжній гравець у КВК може вивернутися та вирішити чотирнадцять різних проблем за тридцять хвилин», — інтерв’ю із запорізьким гумористом Микитою Налівкіним

«Справжній гравець у КВК може вивернутися та вирішити чотирнадцять різних проблем за тридцять хвилин», — інтерв’ю із запорізьким гумористом Микитою Налівкіним

Микита Налівкін – запорізький гуморист, редактор Запорізької Ліги Сміху, Ліги Сміху ЗНУ та Відкритої Запорізької Ліги КВК. Крім того, Микита є ведучим багатьох запорізьких гумористичних ігор. У вересні стартує перша запорізька Школа гумору, де хлопець стане лектором і наставником для молодих коміків.

Читать подробнее