Українські стартапери завойовують симпатії, серед них і запоріжці

Українські стартапери завойовують симпатії, серед них і запоріжці

Щороку українські стартапери дивують своїми винаходами. Нижче перелік найкреативніших проектів, які набули широкого розголосу на світовому рівні:

JollyLook - фотокамера для миттєвих знімків із переробленого паперу. Розробники із Запоріжжя придумали екологічно чисту камеру, яка виготовляється з паперу. Апарат виглядає як старовинна модель у вигляді гармошки і в ньому немає ніякої електроніки.

Ohhio - українка вирішила в'язати дуже об'ємні ковдри, светри, шапки, шарфи, пледи та інші речі з вовни. Для цього вона використовує великі спиці або робить це власними руками. Її продукція виставлена в соціальних мережах на особистих аккаунт-сторінках. Для тих, хто виступає проти речей тваринного походження, дівчина виготовляє лінію з синтетичних ниток, а також спеціальну лінійку для домашніх тварин. 

Senstone - диктофон, який здатний перетворювати аудіозапис в надрукований текст. Ідеальний винахід для журналістів, коли зовсім немає часу розшифровувати запис. Винахід має вигляд кулону, він дуже компактний і його можна прикріпити до одягу, наприклад, на комір. Гаджет розрізняє 12 мов з точністю до 97%. 

Petcube - це електронний куб для домашніх тварин, який здатний їх розважати, поки господаря немає вдома. У той час, поки господарі за межами житлового приміщення, вони можуть на відстані стежити за своїми вихованцями, грати, спілкуватися з ними і годувати.

Luciding - предмет у вигляді пов'язки на очі, яка одягається під час сну. Це «розумна» пов'язка, яка реагує на активність людського мозку, визначає фази сну посилаючи електричні імпульси в мозок, даючи зрозуміти, що він спить. Пов'язка дає можливість контролювати дії уві сні. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии