Депутат із Запорізької області звернувся до вищого керівництва з вимогою розібратись з головою ОТГ

Депутат із Запорізької області звернувся до вищого керівництва з вимогою розібратись з головою ОТГ

У мережі з’явилось офіційне відеозвернення від депутата Долинської ОТГ (Запорізький р-н) Віктора Федоряка до до голів ГУНП, СБУ, обласної прокуратури та ОДА Запорізької області.

Так, пан Федоряк вимагає терміново прийняти рішучі міри проти голови Долинської громади Богдана Федчука, якого звинувачує у низці вчинених посадовцем кримінальних злочинів.

«Вимагаємо терміново прийняти рішучі міри задля того, щоб зупинити чиновника-злочинця, який вже перейшов усі червоні лініі!!! Громада та її мешканці знаходяться у небезпеці. Федчуком продовжуються скоюватись кримінальні правопорушення!!!

Цей злодій має бути терміново відсторонений від займаної посади на період слідства!», - йдеться у зверненні.

У відео депутат демонструє місце злочину, де місцевими лісорубами під безпосереднім керівництвом голови громади Федчука, було скоєне кримінальне правопорушення, яке занесено до ЄРДР.

У свою чергу, автор ролику наочно демонструє півкілометра «мертвої деревини», серед них спиляні акації (діаметр до 30 см). Аби приховати сліди скоєного злочину «чорні лісоруби» здійснили її підпал.

Крім того, Віктор Федоряк передає вітання місцевому КП, зокрема Юрію Мироненку. Зазначає, що депутатський корпус систематично  виділяє гроші на прибирання сміття у стихійному звалищі, втім робіт не видно.

Ми вирішили переглянути декларацію посадовця, побачене – здивувало.

Так, у Новослобідці та Долинському Запорізького району родина Федчуків має шість житлових будинки, три квартири та два гаража в Запоріжжі, 45 земельних ділянок – записаних на дружину та сина.

З автокарів у сімейства Toyota Avalon 2008 р.в та Kia Sportage 2017 р.в.

Федчук декларує отриману заробітну плату, у розмірі 346 287 грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю дружини – 873 000    грн, щомісячну одноразову допомогу при народженні дитини – 11 685 грн, дохід від надання майна в оренду – 34 784 грн.

Богдан Миколайович є частим фігурантом в медіа просторі: чи то він погрожує екоінспекції, чи то вчиняє фізичну розправу над місцевими мешканцями, чи то займається феодальницькою діяльністю.

***

Якщо вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии